Baigėsi tradicinė akcija „Apsaugok mane“

Baigėsi tradicinė akcija „Apsaugok mane“

Kaip ir kasmet akcijos iniciatorė didžiausia Lietuvoje ne gyvybės draudimo bendrovė AB „Lietuvos draudimas“ kartu su Marijampolės savivaldybės administracija rugsėjį kvietė pasirūpinti moksleivių saugumu keliuose.

Kad netikėtos nelaimės atveju pagelbėtų žmonėms „Lietuvos draudimas“ ir šiemet akcijos metu nemokamai apdraudė asmens draudimu visus Lietuvos moksleivius. Draudimas galiojo visoje Lietuvoje ištisą parą visą rugsėjo mėnesį. Kiekvienas šalies moksleivis nuo nelaimingų atsitikimų kelyje buvo apdraustas 5 tūkst. eurų suma.

Marijampolės savivaldybės administracija pasirūpino, kad artėjantys naujieji mokslo metai mokiniams keliuose būtų saugūs. Prieš Rugsėjo 1-ąją  Savivaldybė savo lėšomis specialiu akcijos ženklu „Apsaugok mane“, įspėjančiu apie gatvėje vaikams kylantį pavojų, pažymėjo 21 pėsčiųjų perėją (tarp jų ir sankryžų) prie 11-os bendrojo ugdymo mokyklų. Kvietė visus eismo dalyvius būti budrius: pėsčiuosius – atidžiai eiti per perėjas, vairuotojus – saugoti po vasaros atostogų dažnai išsiblaškiusius vaikus ir rugsėjį vairuoti itin atidžiai.

Šiais metais AB „Lietuvos draudimas“ pirmą kartą neatlygintinai padovanojo  Marijampolės savivaldybės teritorijoje esančių bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių moksleiviams 2 330 šviesą atspindinčių liemenių.

Atspindinti šviesą liemenė yra viena paprasčiausių, bet itin svarbių priemonių, užtikrinančių pėsčiųjų saugumą keliuose. Ypač reikalingos tokios liemenės rudens ir žiemos sezonu, kai greitai temsta, nes gali apsaugoti nuo skaudžios nelaimės ir mieste, ir užmiestyje.

Rugsėjo 1-ąją  Marijampolėje šurmuliavusioje  Vaikų būrelių ir užimtumo mugės  šventėje Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda pristatė akciją „Apsaugok mane“ bei  kartu su AB „Lietuvos draudimas“ Sūduvos skyriaus vadove Jurgita Dirdiene dovanojo pradinukams liemenes.

Tęsiant AB „Lietuvos draudimo“ ir Marijampolės savivaldybės administracijos akciją „Apsaugok mane“ Mokslo ir žinių dieną Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis kartu su  AB „Lietuvos draudimas“ Sūduvos skyriaus vadove Jurgita Dirdiene įteikė liemenes Jono Totoraičio progimnazijos pradinukams ir linkėjo sėkmingų, kupinų ryžto ir saugių mokslo metų.
„Tikimės, kad tėveliai, išleisdami savo vaikus į mokyklas, neturės papildomų rūpesčių ir galės jaustis ramūs“, - kalbėjo K. Podolskis.

Džiugu, kad akcijos metu į eismo įvykius nepateko nė vienas Marijampolės savivaldybės mokinys. Laimei, šiemet Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate nesulaukta pranešimų apie tragiškai pasibaigusias moksleivių keliones. Nebuvo užfiksuotas nė vienas draudiminis įvykis, kuriame būtų nukentėjęs į mokyklą einantis ar iš jos grįžtantis švietimo įstaigą lankantis mokinys.

Marijampolės savivaldybės komunikacijos skyriaus informacija

Close