Bičiuliai iš Vokietijos artina Kalėdas

Bičiuliai iš Vokietijos artina Kalėdas

Lapkričio 28 d. Želsvos pagrindinėje mokykloje lankėsi svečiai iš VokietijosŠrobenhauzeno mieste veikiančios organizacijos „Pagalba Lietuvos vaikams“.

Organizacijos pirmininkė Eva Klingenberg, tragiškai žuvusio fondo įkūrėjo Manfredo Švako dukra, džiaugėsi, kad geradarių pagalbos dėka gali kasmet lankytis Marijampolės savivaldybėje ir kartu su bičiuliais tęsti tėvo pradėtą labdaringą veiklą bei tradicinę kalėdinę gerumo akciją „Kai išsipildo kalėdinės svajonės“.

„Džiugu, kad organizacijos „Pagalba Lietuvos vaikams“, kuri nuo 2002 metų bendradarbiauja ir teikia paramą Želsvos pagrindinei mokyklai, nariai kasmet kalėdiniu laikotarpiu aplanko šią bendruomenę ir pradžiugina kalėdinėmis dovanomis. Kiekvienas šis susitikimas parodo, kad organizacijos pirmininkė Eva Klingenberg suranda vis naujų kilniems darbams neabejingų žmonių, kurie prisijungia prie šios iniciatyvos. Šiais metais bičiuliai iš Vokietijos su dovanomis aplankė ne tik Želsvos pagrindinę mokyklą, bet ir Naujienos kaimo bendruomenę. Tokie malonūs svečių apsilankymai rodo širdžių gerumą ir norą dalintis bei neša gerąją žinią apie artėjančių Kalėdų stebuklą“, – sveikindama svečius ir mokyklos bendruomenę, sakė Savivaldybės merė Irena Lunskienė.

Želsvos pagrindinės mokyklos direktorė Lina Kvederevičienė, pasidžiaugė, kad bičiulių iš Vokietijos organizacijos „Pagalba Lietuvos vaikams“ dėka, tęsiantis ilgalaikiam bendradarbiavimui, padaryta daug gražių darbų, įvykdyta daug bendrų projektų, kurių metu mokymo įstaigoje sutvarkyta materialinė bazė, prisidėta prie mokyklos renginių organizavimo, moksleivių užimtumo didinimo, bendruomenėje kasmet sukuriama šilta kalėdinė nuotaika dovanojant ne tik Kalėdų dovanas, bet ir Vokietijos žmonių širdžių šilumą.

Svečiams iš Vokietijos už nuolatinį mokyklos bendruomenės rėmimą bei kalėdines dovanas dėkojo ir mokyklos tarybos pirmininkė Oksana Karpavičienė. Mokinių tėvų atstovės linkėjo svečiams gražių ateinančių švenčių ir įteikė simbolines padėkos dovanas.

Želsvos pagrindinės mokyklos mokiniai pradžiugino svečius ir bendruomenę nuotaikingu koncertu, kuris visada rengiamas tradicinio projekto – susitikimo „Kai išsipildo kalėdinės svajonės“ metu, kai visa mokyklos bendruomenė su geradariais iš Vokietijos dalijasi kalėdine nuotaika, gerumu ir dovanomis.

Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

Close