Daugiabučių namų žaliosios erdvės pasipuošė naujais želdiniais ir sakurų žiedais

Daugiabučių namų žaliosios erdvės pasipuošė naujais želdiniais ir sakurų žiedais

Daugiau nei 700 želdinių pasiekė 6 daugiabučių namų bendruomenes, kurios atsiliepė į Marijampolės savivaldybės administracijos kvietimą teikti paraiškas daugiabučių namų teritorijų apželdinimui. Norintieji atnaujinti žaliąsias erdves turėjo pasirengti želdinių kūrimo arba pertvarkymo projektus ir kartu su paraiška pateikti Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkotvarkos ir Infrastruktūros skyriui.

Labiausiai pageidaujami želdiniai buvo kalninės ir paprastosios pušys, kadagiai, tujos, sakuros ir rododendrai. Kiekvieno daugiabučio namo aplinka apželdinta kūrybiškai ir savitai, o gyventojai neslepia džiaugsmo.

Kalbinti daugiabučių namų savininkų bendrijų UŽTVANKA, KLEVAS, VĖTRA, SVAJA pirmininkai džiaugėsi savo bendruomenės narių aktyvumu ruošiant paraiškas, susitelkimu puošiant žaliąsias erdves bei pačia idėja.

Geri gyventojų žodžiai skatina stengtis dar labiau, todėl Marijampolės savivaldybės administracija ir toliau plėtos šią programą ir jau rudenį skelbs naujų paraiškų kvietimą.

Kurkime jaukią ir žydinčią Marijampolę kartu!

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyriaus informacija

Close