Didelio marijampoliečių dėmesio sulaukusi mini futbolo aikštelė paruošta kitam sezonui

Didelio marijampoliečių dėmesio sulaukusi mini futbolo aikštelė paruošta kitam sezonui

VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ kartu su Marijampolės savivaldybe ir „Kelranga“ jau antri metai marijampoliečiams dovanojo galimybę leisti savo laisvalaikį aktyviai, pačiame miesto centre, J. Basanavičiaus aikštėje įkurtoje mobilioje futbolo aikštelėje. Gero oro sezonas baigėsi, todėl pasidžiaugus, kad šiemet aikštelė buvo kaip niekad gausiai lankoma, ji išmontuota ir paruošta kitam šiltajam metų sezonui.
Kaip teigia šios idėjos autorius ir sumanytojas Andrius Jasinskis: „Futbolo aikštelės lankomumas pranoko visus lūkesčius. Dažnai tenka išgirsti, kad mieste stadionų ir erdvių sportuoti netrūksta, tačiau vasaros metu ne visos sporto erdvės yra prieinamos. O mini futbolo aikštelė, įrengta pačioje miesto širdyje, jau antri metai susilaukia didelio dėmesio ir užimtumo“.
Šiemet futbolo aikštelė buvo nuolat užimta, joje ne tik mažieji marijampoliečiai spardė kamuolį, bet ir vyko įvairūs turnyrai, vaikų gimtadienių šventės, mažųjų futbolininkų stovyklos, o sezoną pradėjo žymiųjų Marijampolės močiučių futbolo atstovių varžybos su savivaldybės administracijos atstovais.
„Smagu, kad mini futbolo aikštelė tapo ne tik vaikų ir jaunimo laisvalaikio, bet ir įvairaus amžiaus rengiamų turnyrų traukos vieta. O kad net po antrų metų nieko nereikia keisti, taisyti, tai rodo aukštą mūsų marijampoliečių kultūros lygį, rūpestį viešuoju turtu“, - marijampoliečių sąmoningumu pasidžiaugė vienas didžiausių iniciatyvos palaikytojų Marijampolės savivaldybės vicemeras Povilas Isoda.
Futbolo mėgėjai bei gerbėjai ir kitą sezoną turės kur sveikai bei sportiškai leisti laisvą laiką!

Marijampolės savivaldybės komunikacijos skyriaus informacija

Close