Duris atveria atnaujintas Vaikų priėmimo ir skubios pagalbos skyrius

Duris atveria atnaujintas Vaikų priėmimo ir skubios pagalbos skyrius

VšĮ Marijampolės ligoninėje šiandien, rugsėjo 21 d., duris atvėrė atnaujintas Vaikų priėmimo ir skubios pagalbos skyrius. Pirmuosius pacientus naujasis skyrius priims jau kitą savaitę.
Įgyvendinus beveik 0,5 mln. vertės projektą „Sveika motina ir vaikas-pilotinė bendradarbiavimo per sieną sveikatos apsaugos programa“ VšĮ Marijampolės ligoninėje atliktas Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus remontas (jis įkurtas naujoje vietoje visai greta Suaugusiųjų priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus); įsigyta medicininė įranga: echoskopas su priedais – vaikų širdies, vidaus organų ištyrimui ir diferencinei diagnostikai ir vaikiškas gastrointestinalinis videoskopas (endoskopas) – vaikų nuo 7 metų stemplės, skrandžio ir dvylikapirštės  žarnos vizualiniam ištyrimui. Taip pat įsigyti medicininiai baldai: hidraulinės lovos vaikams bei spintelės prie lovų su maitinimo staliukais.
Skyrius įkurtas naujoje vietoje, jame atskirtos infekcinės patalpos, esant poreikiui, greta yra suaugusiųjų priėmimo ir skubios pagalbos skyrius, taip pat vaikų reanimacijos skyrius.
Atidarymo metu pasidžiaugta tiek ligoninės vadovybe rodant iniciatyvą ir dalyvaujant projektuose, tiek personalo kvalifikacija, leidžiančiuose taip ženkliai gerinti įstaigos aplinką ir tobulinti personalo profesionalumą.
Tikimasi, kad jauki ir estetiška aplinka, moderni įranga, malonus ir kvalifikuotas personalas palengvins sąlygas mažiesiems bei jų tėveliams prireikus skubios medicininės pagalbos.

Marijampolės savivaldybės komunikacijos skyriaus informacija

Susiję straipsniai

Close