G. Paluckas: valdantieji problemas gamina kaip triušiai pavasarį

G. Paluckas: valdantieji problemas gamina kaip triušiai pavasarį

Valdantieji „valstiečiai“ Lietuvą mėgina valdyti gąsdindami, baugindami ir ieškodami priešų, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) suvažiavime kalbėjo partijos pirmininkas Gintautas Paluckas.

„Valstiečiai-žalieji gąsdina ir baugina. Jie priešus kuria greičiau nei triušiai pavasarį. Priešais jiems jau tapo mokytojai, kultūros, socialiniai darbuotojai, medikai. Visi, kurie reikalauja teisių, oraus atlyginimo yra priešai. Tai yra policinės valstybės rizika“, - perspėjo G. Paluckas.

Ramūnas Karbauskis šantažuoja ir mėgina įbauginti visą Lietuvą.

Anot LSDP pirmininko, kartais juokaujant pasakoma tiesa. Jis priminė premjero Sauliaus Skvernelio pasisakymą esą „alternatyva policinei valstybei yra tik kriminalinė valstybė“.

„Manau, kad premjeras tuo ir tiki. Rinkimų išvakarėse Ramūnas Karbauskis šantažuoja ir mėgina įbauginti visą Lietuvą, jeigu už jų kandidatą žmonės nebalsuos. Tai yra pats pigiausias ir amoraliausias politikos darymo būdas: skaldyk, baugink ir valdyk“, - sakė G. Paluckas.

„Valstiečiai“ galės būti mūsų mažesnieji koalicijos partneriai ją įgyvendinant, jei pritars mūsų programai.

LSDP pirmininko teigimu, valdančiųjų teiginiai apie, girdi, socialdemokratų suartėjimą su konservatoriais laužti iš piršto. „Niekada neieškau amžinų priešų. Ieškau partnerių, kurie padėtų įgyvendinti mūsų programą. „Valstiečiai“ galės būti mūsų mažesnieji koalicijos partneriai ją įgyvendinant, jei pritars mūsų programai“, - pridūrė jis.

Suvažiavime jis paskelbė, kad netrukus bus organizuojamas LSDP tūkstančio miestelių turas po Lietuvą.

„Aplankysime miestus, miestelius, pasistengsim sutelkti palaikymą įvairių visuomenės grupių aplink mūsų viziją Lietuvai iki 2024 metų, kurią esam pasitvirtinę, ir pamėginsim atgauti pozicijas 2020 metų Seimo rinkimuose“, – kalbėjo jis.

Susiję straipsniai

Close