Investicijos Marijampolėje: UAB „Juodeliai“ stato pasaulinio lygio pakavimo elementų gamyklą

Investicijos Marijampolėje: UAB „Juodeliai“ stato pasaulinio lygio pakavimo elementų gamyklą

Sėkmingą, nuolat augančią ir efektyviai dirbančią įmonę įsikurti kvietė Molėtų rajono savivaldybė, tačiau UAB „Juodeliai“ apsisprendė investuoti ir plėstis savame mieste – Marijampolėje.

Įsigijusi 20 ha sklypą šalia Marijampolės laisvosios ekonominės zonos (LEZ), bendrovė investuoja apie 40 mln. Eurų ir stato modernią gamyklą su greičiausia pasaulyje pakavimo elementų gamybos linija. Pasak UAB „Juodeliai“ savininko ir generalinio direktoriaus Andriaus Zimnicko, naujoje gamykloje bus sukurta apie 100 naujų darbų vietų. Gamybos pradžioje darbas vyks 2 pamainomis, taip bus siekiama išvengti ilgų darbų valandų, darbo savaitgaliais, siekiama būti patraukliu darbdaviu darbuotojams ir lygiuotis į Vakarų Europos šalių bendroves.

UAB „Juodeliai“ kolektyvui sėkmės linkėjo ir kapsulės įkasimo ceremonijoje dalyvavo Savivaldybės atstovai: meras Povilas Isoda, administracijos direktorius Karolis Podolskis ir mero patarėja Agnė Pavelčikienė.

Savivaldybės meras sveikino įmonės vadovus su reikšmingu žingsniu ne tik pačiai įmonei, bet ir savivaldybei. „LEZ teritorija plečiasi priimdama stambius ir vertingus investuotojus, kurie ne tik garsina mūsų miesto vardą visame pasaulyje, bet rūpinasi ir vietinių gyventojų darbo vietų užtikrinimu. Marijampolė atvira įvairiems pasiūlymams ir laukia bei yra pasiruošusi priimti dar daugiau investuotojų!”,- pakiliai kalbėjo meras. Jis taip pat pasidžiaugė į gamyklą vedančio kelio statybomis, kurias asmeniškai pats kuravo. „Džiugu, kad įveikus įvairias biurokratines kliūtis, buvo nutiestas kelias, kuris užtikrins tolimesnį šios pramoninės teritorijos vystymąsi. Tikiuosi, kad ateityje šioje teritorijoje matysime dar daugiau statybų ir dar daugiau kuriamų naujų darbo vietų.“,- sakė meras Povilas Isoda.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyriaus informacija

Close