Karolis Podolskis. Politinis stabilumas, darbų tęstinumas bei reikalingi pokyčiai ir toliau išlieka pagrindiniu socialdemokratų tikslu Marijampolėje

Karolis Podolskis. Politinis stabilumas, darbų tęstinumas bei reikalingi pokyčiai ir toliau išlieka pagrindiniu socialdemokratų tikslu Marijampolėje

Kuo arčiau kitų metų kovo 3 diena (Savivaldos ir merų rinkimai) tuo įdomiau darosi Marijampolės politinėje padangėje.

Judėjimai už ateitį su praeities politikais, partinė migracija, bei protesto partijų kūrimas siekiant paskutinį kartą realizuoti taip niekad ir neįgyvendintas ambicijas. Panašu, jog tikrai politinis medžioklės sezonas atidarytas, o iki kovo 3 d. laukia ne maža populistinė reitingų medžioklė.

Deja, bet mums, Marijampolės socialdemokratams, toks kelias netinka. Esam susitelkę ir toliau pasiruošę dirbti vardan bendruomenės poreikių!

Per šiuos ketverius metus pavyko įgyvendinti eilę svarbių projektų: įrengtos europinio lygio sankryžos, įveiklinta pramoninė zona, renovuotas socialinis būstas, P. Kriaučiūno viešoji biblioteka, sutvarkyta eilė gatvių, dviračių takų ir kt.

Dabartinėje darbotvarkėje - daugiafunkcinio sporto centro statybos, Pašešupio parko sutvarkymas, Darnaus judumo plano įgyvendinimas, naujas 2019-2021 metų kelių priežiūros planas ir t.t.

Nors politinė karuselė įsisiūbuoja ir greitu metu įtrauks į įvairių net fantastiškiausių pažadų sūkurį, svarbiausia šiame laikotarpyje atsirinkti tai, kas tikra, kas būtina tęsti ir kas atneša savivaldybei naudą.

Paskutinieji metai, kaip niekas parodė, jog pokyčių ne tik, kad nebijome, bet juos ir darome.

Nepaisant partiškumų pertvarkas pradėjome nuo savęs optimizuodami savivaldybės administracijos darbą, įstaigų veiklą, reikalavome vadovų darbo rezultatų ir atsakomybės už juos.

Sukūrėme skaidrią ir vieningą priėmimo į darželius sistemą, sustiprinome savivaldybės komunikaciją, tam, kad gyventojai galėtų greitai gauti išsamią, įdomią ir būtiną informaciją, atsakymus į įvairias užklausas.

Ir toliau neketiname sustoti tobulindami tiek gyventojų aptarnavimo sistemą, tiek siekdami įstaigų bei įmonių veiklos efektyvumo didinimo.

Politinis stabilumas, darbų tęstinumas bei reikalingi pokyčiai yra šiandieninė ir aktualiausia mūsų – socialdemokratų politinė darbotvarkė.

Visi kartu ir toliau dirbkime už vieningą ir augančią. Visą Marijampolę!

 

Neatlygintina politinė reklama

Susiję straipsniai

Close