LSDP Marijampolės skyriaus ataskaitinės konferencijos metu patvirtinta skyriaus vadovybė!

LSDP Marijampolės skyriaus ataskaitinės konferencijos metu patvirtinta skyriaus vadovybė!

Kovo 29 d. vyko LSDP Marijampolės skyriaus ataskaitinė konferencija, kurios metu buvo patvirtinti skyriaus pirmininko rinkimų rezultatai.  Kovo 26–27 dienomis LSDP Marijampolės skyriaus nariai rinkosi savo pirmininką – pirmą kartą vyko visuotinis LSDP Marijampolės skyriaus narių balsavimas. Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad artimiausius dvejus metus vienam iš stipriausių LSDP regioninių skyrių ir toliau lieka vadovauti Povilas Isoda. (Marijampolės savivaldybės rinkėjų išreikštu pasitikėjimu  šių metų kovo 17 d. Povilas Isoda buvo išrinktas Marijampolės savivaldybės meru). Balsavime dalyvavo 310 narių, už Povilą Isodą balsavo 308, du biuleteniai balsadėžėje rasti negaliojantys.

Patvirtinti LSDP Marijampolės skyriaus pirmininko pavaduotojai: Irena Lunskienė, Agnė Pavelčikienė, Karolis Podolskis ir Artūras Visockis, suformuota LSDP Marijampolės skyriaus taryba, kurią sudarys 36 asmenys, jų sąrašą galite rasti čia.

Konferencijos metu taip pat skyriaus nariams buvo pateiktos skyriaus tarybos ir frakcijos savivaldybėje, skyriaus finansų komisijos, etikos ir procedūrų komisijos ataskaitos. 2019m. kovo 29d. LSDP Marijampolės skyriuje - 725 nariai. Pažymėtina, kad per 2018 m. prie LSDP Marijampolės skyriaus prisijungė 34 nauji nariai. Per ataskaitinį laikotarpį įvyko 6 Tarybos posėdžiai, 6  Prezidiumo posėdžiai, 2 konferencijos, LSDP frakcija savivaldybės taryboje rinkosi 12 kartų. Pagal renkamą nario mokestį esame tarp lyderių iš 60 skyrių. Skyriuje yra 19 partinių grupių. Didžiausias proveržis matomas viešųjų ryšių veikloje. LSDP Marijampolės skyriaus nariai aktyviai dalyvavo savivaldybės renginiuose ir iniciatyvose: „Darom 2018“, „Miesto dienos 2018“, „Sūduvos kraitė 2018“, kraujo donorystė akcija, pėsčiųjų ir dviračių žygiai ir kt. Už skirtą 1proc. gyventojų pajamų mokestį Marijampolės socialdemokratai įrengė 2 lauko bibliotekėles Igliaukoje ir Liudvinave, atnaujino 2 vaikų žaidimo aikšteles, suorganizavo ne vieną pėsčiųjų ir dviračių žygį bei Moters dienai paminėti skirtą koncertą. Aptarti aktualūs klausimai bei pasveikinti naujai išrinkti nariai į Marijampolės savivaldybės tarybą.

Tarybos narių ir mero inauguracija vyks 2019m. balandžio 23d. 13val. Marijampolės savivaldybės Tarybos posėdžių salėje.

Close