Marijampolėje praūžė Cukrinis festivalis!

Marijampolėje praūžė Cukrinis festivalis!

Gegužės 31–birželio 2 dienomis Marijampolėje vyko tradicines "Miesto dienas" pakeitęs, jau porą metų brandintas, saldus ne tik pavadinimu, bet ir organizatorių žadamais saldžiais pojūčiais CUKRINIS FESTIVALIS.

 „Cukrus yra tarsi neatsiejama Marijampolės istorijos dalis, nes būtent Marijampolė gali didžiuotis Lietuvoje pripažinta kultūros paveldo vertybe – pirmuoju Cukraus fabriku. Miesto grožis, melodinga kalba, sūduvietiškas nuoširdumas ir svetingumas taip pat visada saldžiai pamalonina kiekvieną į Marijampolę – Sūduvos sostinę atvykusį svečią. CUKRINIO FESTIVALIO programa parengta nustebinti įvairiausiais potyriais, kurie it kokie cukraus kristalai įtrauks į vientisą malonių potyrių jūrą ir saldų šėlsmą“, – kviesdamas visus į Marijampolę sako mero pavaduotojas Artūras Visockis.

Marijampolės socialdemokratai  kiekvienais metais dalyvauja šioje tradicinėje šventėje ir kviečia Marijampolės savivaldybės gyventojus ir miesto svečius užsukti į LSDP palapinę, kurioje niekada nestinga geros nuotaikos, staigmenų, linksmų žaidimų ir  veiklos tiek vaikams tiek suaugusiems, taip buvo ir šiemet:

Gegužės 31d. LSDJS Marijampolės skyriaus jaunimas kartu su LSDP Marijampolės skyriaus bičiuliais dalyvavo šventinėje - saldžiojoje eisenoje miesto gatvėmis.

Likusias šventės dienas visus Cukrinio festivalio dalyvius bičiuliai pasitiko LSDP palapinėje su saldžiomis staigmenomis ir atrakcijomis: laimės ratas su saldžiais prizais; piešinių konkursas "Marijampolė - cukrinis miestas"; smiginio varžybos; saldžios staigmenos - spragėsiai bei cukraus vata.

Dėkojame visiems, kurie nepasididžiavo ir drauge smagiai, saldžiais potyriais lydimi, praleidome nuostabų laiką Marijampolės miesto šventėje skambiu ir viliojančiu pavadinimu CUKRINIS FESTIVALIS, kuris, tikime, kad ateityje taps miesto „vizitine“ švente, kuria galėsime didžiuotis ir kuri teiks daug malonių akimirkų Marijampolės savivaldybės žmonėms ir miesto svečiams.

Daugiau akimirkų iš Cukrinio festivalio galite pamatyti Čia.

 

 

Close