Marijampolės sporto centro „Sūduva“ sportininkų pasiekimai

DZIUDO IMTYNĖS

Kovo 16 dieną Garliavoje vyko Kauno rajono jaunučių dziudo imtynių atviras čempionatas. Tarp vaikų gimusių 2008 metais, 66 kg. svorio kategorijoje, pirmąją vietą iškovojo Erikas Žaltauskas, 30 kg. svorio kategorijoje trečias buvo Gustas Tamulynas. Sportininkų gimusių 2005 metais grupėje pirmas buvo Vakaris Kvietkauskas (55 kg. svorio kategorija), antras Titas Narkevičius (38 kg.), tarp mergaičių 57 kg. svorio kategorijoje trečiąją vietą iškovojo Elena Šveikauskaitė. Sportininkus treniruoja Zinaida Grinevičienė.

LENGVOJI ATLETIKA

Kovo 15 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos trikovių komandinis čempionatas. Marijampolės sporto centro „Sūduva“ komanda iškovojo aštuntąją vietą. Individualiai geriausiai sekėsi Airidui Bendaravičiui, kuris bėgimo rungtyse (60 m ir 1000 m distancijose) surinko 828 taškus ir iškovojo antrąją vietą. Airidą treniruoja Vladas Komisaraitis ir Paulius Bieliūnas.

IMTYNĖS

Kovo 16 dieną Troškūnuose (Anykščių rajonas) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių ir moterų imtynių turnyras, skirtas pirmajam Troškūnų treneriui Ričardui Deksniui atminti. Turnyre dalyvavo gausi Marijampolės sporto centro „Sūduva“ sportininkų komanda. Pirmąsias vietas turnyre iškovojo Dominyka Vaitulionytė (58 kg.) ir Minijus Leonavičius (48 kg.).  Antrąsias vietas laimėjo Enrika Devetinaitė (38 kg.) ir Smiltė Brizgytė (42 kg.). Treti liko Austėja Šalčiūnaitė (38 kg.), Neringa Banišauskaitė (52 kg.) ir Vakaris Lenkevičius (41 kg.). Sportininkus treniruoja Vaida Puidaitė, Karolis Čiupkevičius ir Edvardas Vaitulionis.