Naujausi Marijampolės sporto centro „Sūduva“ sportininkų pasiekimai

IMTYNĖS

Balandžio 5 dieną Druskininkuose vyko Lietuvos laisvųjų imtynių ir moterų imtynių vaikų čempionatas. Jame puikiai sekėsi sporto centro „Sūduva“ auklėtinėms. Nors pirmos vietos nepavyko iškovoti, bet į Marijampolę buvo parvežti net penki medaliai: antrąsias vietas čempionate laimėjo Enrika Devetinaitė (43 kg.), Smiltė Brizgytė (46 kg.) ir Atėnė Kiverytė (virš 46 kg.); Justė Kuncaitytė (38 kg.) ir Emilija Gabrytė (virš 46 kg.) liko trečios. Mergaites treniruoja Vaida Puidaitė.

DZIUDO

Balandžio 5 dieną Alytuje jau trisdešimt pirmą kartą vyko tarptautinis dziudo turnyras, skirtas už Lietuvos nepriklausomybę prieš 100 metų žuvusiam pirmajam Lietuvos karininkui Antanui Juozapavičiui atminti. Turnyre šiais metais varžėsi sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos, Rumunijos, Moldovos ir Slovakijos. Vaikų grupėje tarp sportininkų, sveriančių virš 55 kilogramų, trečiąją vietą iškovojo Erikas Žaltauskas, tarp jaunučių (55 kg svorio kategorijoje) Matas Apynavičius taip pat buvo trečias. Jaunių grupėje trečiąsias vietas iškovojo Titas Narkevičius, Tomas Vizbaras, Laurynas Apynavičius, Vakaris Kvietkauskas ir Rokas Velepolskas. Sportininkus treniruoja Zinaida Grinevičienė.

LENGVOJI ATLETIKA

Balandžio 6 dieną Raseiniuose prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės varžybos. Pirmajame etape suaugusiųjų grupėje 4500 m distancijoje pirmąją vietą iškovojo Darius Petkevičius (rez. 17.54). Vaikų grupėje antrąją vietą 1500 m distancijoje iškovojo Danielius Bendaravičius (rez. 05.51). Trečiąsias vietas laimėjo Danieliaus sesė ir brolis Deimantė ir Airidas Bendaravičiai: Deimantė buvo trečia tarp merginų jaunių 2500 m distancijoje, o Airidas tokioje pačioje distancijoje finišavo trečias tarp jaunučių. Sportininkus treniruoja Vladas Komisaraitis.

GRAIKŲ-ROMĖNŲ IMTYNĖS

Balandžio 6 dieną Marijampolės sporto centre „Sūduva“ vyko Marijampolės savivaldybės graikų-romėnų imtynių vaikų atviras čempionatas. Čempionate dalyvavo 130 sportininkų iš Kazlų Rūdos, Kauno, Šiaulių, Kuršėnų, Anykščių, Vilniaus, Tauragės, Panevėžio. Šiais metais Marijampolės čempionų vardus išsivežė svečiai, bet mūsų berniukai iškovojo dvi antras ir tris trečias vietas. Antri 50 ir 54 kilogramų svorio kategorijose buvo Mantas Apolskis ir Jonas Radzišauskas, trečiąsias vietas laimėjo Emilis Neverauskas, Tajus Vaičaitis ir Tadas Abromavičius. Berniukus treniruoja Karolis Čiupkevičius ir Edvardas Vaitulionis.