Nemokamas maitinimas - mažas pajamas gaunantiems asmenims

Nemokamas maitinimas – mažas pajamas gaunantiems asmenims

Marijampolės savivaldybės administracija, siekdama patenkinti būtiniausius mažas pajamas gaunančių asmenų poreikius, finansuoja ir organizuoja nemokamo maitinimo paslaugų teikimą Marijampolės savivaldybės gyventojams.

Informuojame, kad asmenys, kurių pajamos vienam šeimos nariui (vienam gyvenančiam asmeniui) neviršija 1,5 (183,0 Eur), valstybės remiamų pajamų (toliau – VRP), dėl maitinimo paslaugų gali kreiptis į seniūniją pagal savo deklaruotą gyvenamąją vietą, o asmenys, įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą Marijampolės savivaldybėje, į seniūniją pagal gyvenamąją vietą. Išimties atvejais paslauga gali būti skiriama, jei pajamos vienam šeimos nariui (vienam gyvenančiam asmeniui) yra didesnės nei 1,5 VRP (183,0 Eur), bet neviršija 2 VRP (244,0 Eur) dydžio per mėnesį, kai:

-asmuo yra pensinio amžiaus arba neįgalus asmuo, kuriam nustatytas 0–30 proc. darbingumo lygis, ir gyvena vienas;
-šeima (vienas gyvenantis asmuo) patiria dideles išlaidas dėl ligos ar nelaimės (gaisro, artimojo mirties ir kt.).

Nemokamo maitinimo paslaugą Marijampolės savivaldybės gyventojams teikia UAB „SOTAS“, Marijampolėje, Jablonskio g. 2A. Paslauga teikiama vieną kartą per dieną (darbo dienomis), t. y. pietų metu nuo 13 val. iki 14 val.

Taip pat mažas pajamas gaunantys asmenys gali kreiptis dėl paramos gavimo iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (maisto produktai, higienos prekės), kai pajamos neviršija 1,5 VRP (183,0 Eur) per mėnesį. Išimties atvejais parama gali būti skiriama, jei pajamos vienam šeimos nariui (vienam gyvenančiam asmeniui) yra didesnės nei 1,5 VRP (183,0 Eur), bet neviršija 2,4 VRP (292,8 Eur) per mėnesį, kai:

-asmuo yra pensinio amžiaus arba neįgalus asmuo, kuriam nustatytas 0–45 proc. darbingumo lygis ir gyvena vienas;
-šeima (vienas vienas gyvenantis asmuo) patiria dideles išlaidas dėl ligos ar nelaimės (gaisro, artimojo mirties ir kt.).

Marijampolės savivaldybės administracijos
Socialinių paslaugų skyriaus informacija

Close