Pasveikinta Trečiojo amžiaus universiteto bendruomenė

Pasveikinta Trečiojo amžiaus universiteto bendruomenė

Gegužės mėnesį 15-ąjį veiklos jubiliejų minėjo aktyvi, visada kupina idėjų ir neblėstančios energijos Marijampolės Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) bendruomenė.

Kaip sako TAU siela, direktorė Ona Sakalauskienė, ­„nors karantinas ir sugriovė gimtadienio šventės planus, bet dėl to nepergyvename, kai tik galėsime nevaržomai bendrauti ir judėti, universiteto gimtadienį būtinai paminėsime apsupti artimų bičiulių ir draugų. Taip kaip tik mes mokame! “

Glaudų bendravimą ir ryšius su universiteto bendruomene palaikantys Marijampolės savivaldybės vadovai taip pat sveikino įstaigos vadovę gražaus TAU gimtadienio proga.

„Aktyvūs, bendruomeniški, kūrybingi ir visada pozityvūs – tokie yra Trečiojo amžiaus universiteto senjorai. Linkiu, tokiems išlikti ir toliau, o savo optimizmu ir geromis emocijomis nenustoti dalintis su kitais. Esate pavyzdys, kaip reikia džiaugtis gyvenimu ir kiekvieną dieną priimti kaip dovaną“,­ – linkėjo savivaldybės meras Povilas Isoda.

Linkėjimus ir gražius žodžius taip pat išsakė mero pavaduotojas Artūras Visockis, administracijos direktorius Karolis Podolskis ir mero patarėja Agnė Pavelčikienė.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyriaus informacija

Close