Puikus laikas su bičiuliais ir iškovota 1 vieta antrajame cepelinų virimo čempionate.

Puikus laikas su bičiuliais ir iškovota 1 vieta antrajame cepelinų virimo čempionate.

Šeštadienį lapkričio 16-osios vakarą Marijampolės kultūros centro Baraginės skyriuje vyko jau II-asis cepelinų virimo čempionatas. Iš viso čempionate varžėsi keturios komandos. Tarp jų dalyvavo ir mūsų Marijampolės skyriaus bičiuliai, kurie subūrė dvi šaunias komandas: "Raudonoji rožė" ir "Kvietiškio dvaras" .

Labai džiugu, kad stebėti kaip vyksta cepelinų gamybos procesas, palaikyti savo bičiulių komandas ir kartu paragauti jų pagamintų cepelinų susirinko didžiulis LSDP Marijampolės skyriaus bičiulių.

Kaip čempionatas be vertinimo komisijos, kuriai teko vertinti kaip komandoms sekėsi gaminti cepelinus, koks jų gardumas, estetiškumas ir sotumas.

Komisija ir čempionato svečiai, paragavę visų keturių komandų cepelinus, pripažino, kad jie buvo skirtingi, bet visi labai skanūs. Išrinkti pačius skaniausius tikrai nebuvo lengva, tačiau daugiausia komisijos ir ragavusių didžkukulius pagyrų sulaukė ir antrojo cepelinų čempionato taurę iškovojo „Kvietiškio dvaro" LSDP Marijampolės skyriaus komanda.

 

Dėkojame visiems dalyvavusiems tiek komandos nariams, tiek palaikymo komandos nariams.

 

Close