„Saugaus eismo diena“ – nuotaikinga ir pamokanti

„Saugaus eismo diena“ – nuotaikinga ir pamokanti

Balandžio 6-ąją dieną Vytauto Didžiojo parkas šurmuliavo susirinkusių šeimų klegesiu. Nuostabiai gražus oras išviliojo gyventojus iš namų į čia vykusią „Saugaus eismo dieną“.

Mažiausieji marijampoliečiai, į renginį atvykę su dviratukais, paspirtukais ir triratukais, nekantravo savo jėgas išbandyti figūrinio važiavimo rungtyje specialia trasa, suteikusia jiems galybę džiaugsmo ir netgi azarto.

Suaugusieji taip pat turėjo galimybę įveikti šią trasą, tačiau jiems sekėsi kur kas prasčiau nei vaikams – užduotį gerokai pasunkino dėvimi specialūs akiniai, imituojantys apgirtusio ar apsvaigusio nuo narkotikų žmogaus būklę. Nors stebimas vaizdas gerokai prajuokino, tačiau privertė ir susimąstyti ar atsakinga yra tokios būklės sėsti už transporto priemonės vairo ir rizikuoti savo ir kitų eismo dalyvių gyvybėmis.

Kad neatsakingas vairavimas sukelia nepataisomas pasekmes, iliustravo eksponuojami po tragiškų autoįvykių sumaitoti automobiliai ir keturios batų poros – simbolizuojančios keturis nutrūkusius gyvenimus.

Norintys įsitikinti, kad jų kelių eismo taisyklių žinios puikios - galėjo jas pasitikrinti spręsdami KET bilietus. Pasak pačių stropiausių vairuotojų – ši užduotis buvo pakankamai sudėtinga ir privertė iš naujo pergalvoti savo turimas žinias.

Renginio metu, Vytauto Didžiojo parko grindinys virto puikiu pagrindu vaikų piešinių konkursui „Aš noriu būti saugus“, o įdomiausių piešinių autorių laukė itin naudingi prizai.
Puikią ir linksmą renginio atmosferą kūrė ir vaikus džiugino policijos bičiuliai Amsiai.

Renginio organizatoriai: Marijampolės apskrities vyriausiojo komisariato Kelių policijos skyrius ir Marijampolės savivaldybė dėkoja visiems susirinkusiems.
Renginio partneriai: Lietuvos automobilininkų sąjunga LAS ir UAB „SDG akademija“.

Daugiau nuotraukų rasite:albume

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyriaus informacija

Close