Sutvarkyta dar viena automobilių stovėjimo aikštelė Marijampolėje

Sutvarkyta dar viena automobilių stovėjimo aikštelė Marijampolėje

Marijampolės savivaldybės tarybos sprendimu 2016 metų lapkričio mėn. buvo patvirtintas tvarkos aprašas, kuriuo vadovaujantis fiziniai ar juridiniai asmenys gali teikti pasiūlymus dėl prisidėjimo atliekant savivaldybės bendro naudojimo objektų remonto, rekonstravimo ar įrengimo darbus.

Tokia galimybe taip pat pasinaudojo DNSB „Akacija“, kuri savivaldybės administracijai pateikė visus reikalingus dokumentus R. Juknevičiaus g. 19, esančios automobilių stovėjimo aikštelės rekonstrukcijos darbams vykdyti. Bendras sutvarkytas aikštelės plotas 2077 kv.m. Po renovacijos aikštelėje yra 83 automobilių stovėjimo vietos, iš jų 4 – neįgaliesiems.

Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus K. Podolskio, tai kol kas didžiausia renovuota automobilių stovėjimo aikštelė mieste. Per dvejų metų laikotarpį jau sutvarkyta 15 automobilių stovėjimo aikštelių prie daugiabučių gyvenamųjų namų.

Norint teikti pasiūlymus dėl prisidėjimo atliekant daugiabučio namo aikštelės rekonstravimo darbus, pirmiausiai namo gyventojai ar daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų administratorius turėtų sutvarkyti Detaliuoju planu priskirto žemės sklypo nuosavybės dokumentus, parengti aikštelės remonto projektą ir/ar sąmatą ir pateikti savivaldybės administracijai.

Daugiau informacijos el. p. kristina.kasparaviciene@marijampole.lt arba tel. nr. (8 343) 90045

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyriaus informacija

Close