Veteranų krepšinio pirmenybių nugalėtoja - Marijampolės „XXL“ komanda!

Veteranų krepšinio pirmenybių nugalėtoja – Marijampolės „XXL“ komanda!

Baigėsi atvirosios Marijampolės savivaldybės veteranų krepšinio pirmenybės. Šiemet jau trečią kartą vykusiose veteranų krepšinio kovose dalyvavo aštuonios komandos, sužaistos 36 varžybos. Šio sezono pirmenybėse aktyviai dalyvavo krepšinio sporto  ne tik iš Marijampolės

2018- 2019 m. atvirųjų Marijampolės savivaldybės veteranų krepšinio pirmenybių nugalėtoja tapo Marijampolės „XXL“ komanda, II vietą iškovojo Marijampolės komanda „Justicija“, III vietą - Alytaus komanda „Snaigė“. IV vieta atiteko „Kautros“ komandai iš Vilkaviškio.

Pasak atvirųjų Marijampolės savivaldybės veteranų krepšinio pirmenybių organizatoriaus Žydrūno Kruliko, tokios varžybos – tai ne tik sportiniai išbandymai, bet ir krepšinio mėgėjų socializacija su bendraminčiais bei sportinis azartas. Džiugu, kad krepšinio veteranų gretose žaidžia ir buvę krepšininkai ir krepšinio mėgėjai. Pirmenybių nugalėtojus pasveikino ir medalius, taures ir diplomus įteikė Marijampolės savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Giedrius Šlekys, kuris padėkojo dalyviams už azartiškas ir sportiškas kovas ir palinkėjo entuziastingai sportuoti ruošiantis naujo sezono rungtynėms.

Daugiau nuotraukų rasite: albume

Marijampolės savivaldybės
Komunikacijos skyriaus informacija

Close