Vytauto Didžiojo parkas suskambo pasakomis

Vytauto Didžiojo parkas suskambo pasakomis

Šiandien Vytauto Didžiojo parkas virto į užburiantį pasakų pasaulį. Jau tradiciniais tapę „Teatralizuotų pasakų skaitymai“ priviliojo visą būrį mažųjų miestelėnų, norinčių panirti į kitą, pasakų realybę.

Vykęs renginys ne tik įžanga į kiekvieną ketvirtadienį iki pat rugpjūčio 8 dienos vyksiančius pasakų skaitymus, bet ir skirtas artėjančiai tėvo dienai ir akcijai „Tėčiai skaito vaikams“.

Į renginį atvykęs Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda su malonumu prisijungė prie skaitytojų ir neslėpė, kad jo mažoji dukrytė visuomet moka įtikinti tėtį pasekti pasaką prieš miegą. „Džiaugiuosi tokiais renginiais. Malonu matyti koks gyvas Vytauto Didžiojo parkas, kaip jaukiai susėdę mažieji ir šeimos klausosi istorijų. Tikrai manau, kad pasakos yra labai svarbios vaikų vaizduotės ugdymui, todėl tikrai nevengiu pabūti tuo tėčiu, kuris skaito savo vaikui“ – kalbėjo P. Isoda.

Daug su savo atžalomis bendraujantys ir įdomių, pasakiškų istorijų reikšmę vaikams vertinantys tėčiai Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis ir Administracijos direktorius Karolis Podolskis taip pat noriai įsijungė į pasakų vaikams skaitymą.

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos ir Multicentro projektą „Knyginėtojai“, kurio viena iš veiklų kviečia klausytis teatralizuotų pasakų skaitymo Vytauto Didžiojo parke iš dalies finansavo Lietuvos Kultūros taryba ir Marijampolės savivaldybė.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyriaus informacija

Close