Baraginės ir Kvietiškio grupės dalyvavo edukacijoje "Ruošiantis Kūčioms"

Baraginės ir Kvietiškio grupės dalyvavo edukacijoje „Ruošiantis Kūčioms“

Gruodžio 6 d. vakarą Baraginės ir Kvietiškio grupės nariai rinkosi Baraginės bendruomenės namus, kuriuose dalyvavo edukacijoje "Ruošiantis Kūčioms".

"Džiaugiuosi akimirkomis, kai žmonės randa laiko pabendrauti ir pabūti kartu. Didelis užimtumas ir intensyvus gyvenimo ritmas prabanga pavertė paprastą ir žmogišką bendravimą. Tokie susitikimai įrodo, kad svarbiausia yra žmogus ir paprastas bendravimas vieni su kitais. Jaukaus ir šilto švenčių laukimo." - susitikimo pradžioje Baraginės grupei už kvietimą jungtis į šią edukaciją dėkojo Kvietiškio grupės pirmininkas Martynas Andriukevičius.

Vakaro metu bičiuliai pagal kelis skirtingus receptus kepė kūčiukus. Bendras darbas padeda atsiskleisti ir susibičiuliauti dar geriau, o kai tas darbas dar ir malonus, tada belieka džiaugtis bendryste. Baigus kepimo darbus ir išragavus visus skirtingų receptų kūčiukus bičiulių laukė įdomus Baraginės bendruomenės pirmininkės Irenos Mazilauskienės pasakojimas apie Kūčios tradicijas, išgirdome tikrai daug dar negirdėtų papročių. Turėjome galimybę praktiškai išbandyti šv. Kūčių vakarą atliekamus burtus.

"Visur sklindantis kepančių kūčiukų kvapas, puiki nuotaika, tradicijų prisiminimas ir magiški burtai, be galo šiltas pabendravimas - ko daugiau gali norėti. Ačiū jums visiems visiems už nuostabiai praleistą laiką kartu!!!" - po susitikimo dėkojo Baraginės skyriaus pirmininkė Daiva Muckuvienė.

Akimirkos iš edukacijos

Organizatorių informacija

Close