Cukriniame festivalyje ryškiai švietė Marijampolės socialdemokratai

Cukriniame festivalyje ryškiai švietė Marijampolės socialdemokratai

Tradiciškai paskutinįjį gegužės savaitgalį Marijampolėje vyksta didžiausia ir masiškiausia metų šventė - Cukrinis festivalis. Kiekvienas dalyvaujantis stengiasi kuo įdomiau pristatyti savo veiklas, papasakoti ką veikia ir ką gali pasiūlyti.
Šie metai Marijampolės socialdemokratams nebuvo jokio išimtis - mes ir vėl dalyvavome ne tik festivalyje, bet ir šventinėje eisenoje.
Gegužės 26 dieną vakare šventinės eisenos žygeiviai rinkosi Marijampolės sporto centro stadione, nuo kurio per visą miestą žygiavo iki pat miesto centro - J. Basanavičiaus aikštės. Šiemet socialdemokratai ėjo nešini ne tik savo vėliava ir balionais, bet ir saldžiais aksesuarais, juk vis gi šventė - Cukrinis festivalis!
Pagrindinę šventės dieną - šeštadienį (gegužės 27 d.) iš anksto pasiruošę ir apgalvoję savo veiklas susibūrėme Socialdemokratų palapinėje, kur praeivius vaišinome gardžia firmine žuviene, mažuosius kvietėme pažaisti Lego bricks for kids kampelyje, visus ir didelius ir mažus kvietėme žaisti subsoccer'į (futbolas atsisėdus), o sukamas laimės ratas daugeliui padovanojo ne tik gerą emociją, bei ir šaunius prizus.
Džiaugiamės gražia bendryste tarp bičiulių ir nuotaikingai bei linksmai praleistu laiku, ne tik tarpusavyje, bet ir su tais, kurie nepraėjo pro šalį, o susidomėję stabtelėjo minutėlei pokalbiui ar veiklai.

Close