Daukšiuose ilgai laukta šventė: duris atvėrė atsinaujinęs Marijampolės kultūros centro Daukšių skyrius

Daukšiuose ilgai laukta šventė: duris atvėrė atsinaujinęs Marijampolės kultūros centro Daukšių skyrius

Gruodžio 1 d. Daukšių bendruomenė rinkosi į džiaugsmingą ir labai lauktą įkurtuvių šventę - atsinaujinusio Marijampolės kultūros centro Daukšių skyriaus atidarymą. Gausiai susirinkę bendruomenės nariai ir atvykę svečiai džiaugėsi jaukiai įrengtomis patalpomis ir šventės proga surengta daukšiečio Jonas Glaveckas tapybos darbų paroda „Pažintinė kelionė". Tai naujo kultūrinio gyvenimo graži pradžia, už kurią skyriaus vadovė Danutė Kasparavičiūtė dėkojo visiems prisidėjusiems prie šio visai bendruomenei labai reikalingo kultūros židinio Daukšiuose išsaugojimo ir sutvarkymo, nes tai suteikia naujas galimybės ir įkvepia ateities darbams.
Šventėje dalyvavęs Savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda pasidžiaugė, kad daugiau kaip po pusės metų statybos-remonto darbų, bendruomenė savo kultūriniams poreikiams realizuoti, susirinkti įvairiomis progomis turi jaukius namus. „Linkiu, kad jie taptų traukos centru bendrystei, kad čia būtų daug įvairios veiklos“, – sveikindamas įkurtuvių proga, sakė vicemeras.
Naujai įrengtas patalpas pašventino Daukšių šv. Jurgio parapijos kunigas Arnas Budrius. Sveikinimo žodžius tarė ir nepritrūkti kūrybinių idėjų linkėjo Marijampolės savivaldybės Tarybos narys Alvydas Kirkliauskas, Bendruomenių asociacijos pirmininkė Lina Mineikienė, Igliaukos seniūnas Saulius Burbulis, Daukšių miestelio bendruomenės pirmininkė Vida Valincienė, Daukšių seniūnaitė Irma Leonavičienė ir Marijampolės kultūros centro direktorė Rima Striaušienė.
Šventės proga skambėjo daukšiečių dainos, o nuotaikingą koncertą dovanojo folkloro kapela iš Vilniaus "Ratilai".
Naujasis kultūros centras svarbus savivaldybės kultūros infrastruktūros gerinimui, bet ypač reikalingas Daukšių bendruomenei, artėjančių Kalėdų proga sulaukusios šios ypatingos dovanos. Tegu graži atidarymo šventė tęsiasi prasmingais darbais!

Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

Close