LSDP Marijampolės skyriaus narių mokymai

LSDP Marijampolės skyriaus narių mokymai

Vakar buvo surengti LSDP Marijampolės skyriaus mokymai, kurie buvo skirti naujiems nariams susipažinti su partija ir jos veikla, o esamiems pagilinti ar tiesiog prisiminti sukauptas žinias. Mokymų organizatorė, Marijampolės socialdemokratų atsakingoji sekretorė, Agnė Pavelčikienė džiaugėsi, kad mokymai sulaukė ne tik naujų narių susidomėjimo, bet prikaustė esamų partijos narių dėmesį.

Skyriaus pirmininkas Povilas Isoda susirinkusiems pristatė esminius dalykus: kas yra partija, kas tokie yra socialdemokratai, kokie mūsų svarbiausi strateginiai tikslai bei siekiai. Bičiuliai buvo supažindinti su LSDP partijos 5 žingsnių pokyčių programa bei su socialdemokratine vizija Lietuvai iki 2024m. „Nustokim krūpčioti! Turim augti į viršų ir pasirūpinti, kad augtų visi kartu“- užbaigdamas pirmąją mokymų dalį visus drąsino skyriaus pirmininkas.

Mokymus toliau tęsė A. Pavelčikienė, kuri pristatė LSDP partijos ir LSDP Marijampolės skyriaus valdymo struktūrą, paaiškino kaip yra sudaromos partinės grupės, kokia veikla jos užsiima ir kur galima sekti visą aktualią informaciją apie mūsų partiją. „Neklausk, ką tau gali duoti valstybė, klausk, ką tu gali jai duoti! (Džonas Kenedis). Nuoširdus AČIŪ visiems dalyvavusiems. Tai tik pirmi mokymai iš planuojamų mokymo ciklo.“ ,– susidomėjimo sulaukusius mokymus užbaigė LSDP Marijampolės skyriaus atsakingoji sekretorė.

Pasibaigus turiningam laikui kartu, bičiuliai dėkojo abiems mokymus vedusiems partiečiams. Vieni džiaugėsi atvykę ir išgirdę daug naujos informacijos, kiti atgaivino gal šiek tiek primirštas žinias. „Atrodo viskas žinoma, skaityta, gilintasi, mąstyta, tačiau kai viską dar kartą išgirsti iš puikaus oratoriaus lūpų, supranti, kad reik žvelgti giliau, atidžiau...“,–  paliktais įspūdžiais dalinosi skyriaus bičiulis Žydrūnas Krulikas.

Close