Marijampolės merui įteiktas verslo bendruomenės apdovanojimas

Marijampolės merui įteiktas verslo bendruomenės apdovanojimas

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) jau 21-ą kartą pakvietė bendruomenę ir bičiulius į metinį verslo bendruomenės vakarą. Šventiniame vakare dalyvavęs Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda sako buvęs maloniai nustebintas, merui buvo įteiktas KPPAR padėkos ženklas už konstruktyvaus valdžios ir verslo dialogo kūrimą.

„Priimu šį apdovanojimą ne tik kaip padėką sau, bet kaip įvertinimą, kad Marijampolėje mes esame tinkamame kelyje. Bendradarbiaudami ir aktyviai palaikydami dialogą su verslu, stengiamės, kad visi galėtų sėkmingai dirbti, kurti mūsų savivaldybėje ir kiekviena sėkmės istorija versle prisidėtų prie viešųjų interesų ir mūsų bendruomenės sėkmės.“, – atsiimdamas apdovanojimą sakė P. Isoda.

Keletas pastarųjų metų Marijampolės savivaldybei buvo ypač įsimintini. 2018 m. pradėjo veikti viena didžiausių Baltijos šalyse UAB „Dovista“ gamykla, 2019 m. pradėta statyti nauja UAB „Juodeliai“ gamykla, gamybinius pajėgumus nuolat didina ir kitos įmonės. Smulkesni verslai taip pat turi kuo pasidžiaugt: šiais metais atidarytas bendradarbystės centras „Spiečius“, patvirtinti nauji smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo fondonuostatai, nuolat vykdomi verslumą skatinantys projektai.

Augančios investicijos ir verslo atstovų įvertinimas rodo, kad Marijampolės savivaldybė girdi mūsų regiono verslininkus bei stengiasi prisidėti gerinant verslo aplinką.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyriaus informacija

Close