Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis domisi Marijampolės sporto įstaigų veikla

Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis domisi Marijampolės sporto įstaigų veikla

Šiandien Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis tęsė išsamią pažintį su Marijampolės savivaldybėje veikiančiomis sporto įstaigomis. Šiandien aplankytos trys iš jų – Marijampolės sporto mokykla, Marijampolės sveikatingumo centras „Sveikatos banga“ ir VšĮ „Marijampolės futbolo centras“.

„Man svarbu ne tik išgirsti apie esamą situaciją įstaigose ir kylančias problemas, tačiau dar svarbiau yra pamatyti, kaip atrodo įstaigų patalpos, kokios pačios opiausios problemos, koks jų vadovų požiūris į veiklą, kokie jų prioritetai ir planai“, - vizitų tikslą komentavo vicemeras Artūras Visockis.

Ir iš tiesų vizitų metu, įstaigų vadovai išsamiai papasakojo ir parodė, kokie darbai vyksta vasaros metu, kokie artimiausi planai ir kokios problemos yra opiausios. Taip pat buvo aptarta, kokias problemas gali spręsti pačios įstaigos ir kurios iš jų reikalinga papildoma pagalba.

Sportininkus ruošianti Marijampolės sporto mokykla vasaros metu atlieka kosmetinį sporto salės remontą ir ruošiasi pakeisti plaukimo atsispyrimo platformas visiškai naujomis. Vicemeras domėjosi, kaip atrodo visos mokykloje esančios patalpos, kokia jų būklė ir kurie iš numatytų darbų ir būtini atlikti norint pagerinti esamą situaciją.

Vizito į Marijampolės sveikatingumo centrą „Sveikatos banga“ metu, šios įstaigos direktorius pristatė vasaros metu atliekamus darbus – atnaujinamas grindis, projektuojamą keltuvą neįgaliesiems, planuojamus keisti baseino erdvėje esančius stoglangius. Daugybę ir būtinų darbų atlieka patys šio centro darbuotojai be pagalbos iš išorės.

Paskutinė šiandien lankyta įstaiga – VšĮ „Marijampolės futbolo centras“. Vicemeras kalbėdamas su direktoriumi domėjosi restruktūrizacijos procesu, aptarė planuojamus darbus ir reikalingą pagalbą sėkmingai veiklai.

Vasaros metu bus aplankytos visos Marijampolės sporto įstaigos. Išsamiai susipažinęs su įstaigų veikla, vicemeras planuoja pergalvoti esamą strategiją ir teikti siūlymus, kurie turėtų įtakos sporto įstaigų sėkmingai veiklai.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyriaus informacija

Close