Marijampolės socialdemokratai akcijoje "Rudeninė švara mano miestui" 2019

Marijampolės socialdemokratai akcijoje „Rudeninė švara mano miestui“ 2019

Šių metų ruduo visus lepina ypatingai šiltais orais, bet krentantys lapai jau spėjo nukloti parkus, takus ir takelius.  Marijampolės savivaldybės administracija kartu su Marijampolės kultūros centru jau keletą metų organizuoja akciją "Rudeninė švara mano miestui", kurios metu yra tvarkomos Marijampolės miesto viešosios erdvės (parkai, skverai, visuomeninės paskirties objektų teritorijos). Marijampolės socialdemokratai nepraleidžia progos sudalyvauti jau tradicinėje miesto akcijoj.

Marijampolės socialdemokratai kartu su Marijampolės kultūros centro kolektyvu šeštadienio rytą rinkosi tvarkyti Vytauto parką.   Mes jau žinome, kad mūsų bičiuliai nėra abejingi tokioms akcijoms, jie visada pasiruošę padėti mūsų miestui gražėti. Tikėjome, kad šiemet dalyvių bus taip pat kaip pernai, bet susirinkusieji pranoko lūkesčius. Šeštadienio rytą - pilnas Vytauto parkas darbingai nusiteikusių žmonių. Mūsų buvo visas pusšimtis. Smagu, kad kiekvienais metais vis daugiau prie šios akcijos jungiasi ir mūsų bičiulių atžalos. 

Dėkojame visiems, kas atrado laiko šeštadienio rytą, kartu prasmingai praleidome laiką ir padarėme gerą darbą. Vytauto parkas sutvarkytas - gražu žiūrėti.

Po vieną mes niekas, būry mes jėga!

Daugiau akimirkų nuotraukų albume.

Close