Nemokamos vaikų tobulėjimo galimybės visą vasarą!

Nemokamos vaikų tobulėjimo galimybės visą vasarą!

„Vos už kelių savaičių vaikai žengs į vasaros atostogas. Mažiausiems visą vasarą užtikrinama veikla darželiuose, vyriausieji ilsisi po sunkių mokslo metų, O ką veikti pradinukams ir šiek tiek vyresniems – daugelio tėvų galvosūkis. Skubu pasidžiaugti, kad pernai pirmą kartą įgyvendinta nemokama vaikų vasaros užimtumo programa pasitvirtino su kaupu – programoje dalyvavo daugiau nei 1000 vaikų. Šiemet kartelę keliame dar aukščiau. Prisijungiančios įvairios įstaigos vaikams šiemet leis išmėginti dar daugiau įvairiausių programų.“,- vaikų vasaros užimtumą pristatė Savivaldybės meras Povilas Isoda.

Išties vaikų užimtumas yra neatsiejama moksleivio asmenybės ugdymo dalis, stiprinanti savarankiškumą, kūrybiškumą, iniciatyvumą, pilietiškumą, lavinanti vaizduotę bei komunikabilumą. Svarbu užtikrini vaikams ir jaunimui aktyvų ir turiningą vasaros poilsį, tenkinant jų pažinimo, lavinimosi, saviraiškos bei bendravimo poreikius, įgyti atsakomybės, pareigos, pilietiškumo jausmo bei sveiko gyvenimo būdo įgūdžių, susirasti naujų draugų, kūrybiniais, meniniais, pramoginiais, sportiniais metodais bei formomis įtvirtinti mokslo metų eigoje per pamokas įgytas žinias.

Norint dalyvauti veiklose, tereikia kartu su vaiku išsirinkti labiausiai patikusius užsiėmimus ir juose užsiregistruoti. Taip pat derėtų nepamiršti, kad veiklų metu tėveliai yra atsakingi už saugią vaikų kelionę į veiklas ir iš jų.

Pilną įstaigų, veiklų ir datų sąrašą rasite čia.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyriaus informacija

Close