Povilas Isoda: nesiblaškome, nekritikuojame, o dirbame dėl visų marijampoliečių gerovės

Povilas Isoda: nesiblaškome, nekritikuojame, o dirbame dėl visų marijampoliečių gerovės

Mieli Marijampolės savivaldybės žmonės,

mūsų savivaldybė Marijampolės socialdemokratų ir visos bendruomenės dėka per paskutinį dešimtmetį pasikeitė neatpažįstamai, bet sustoti negalime! Išnaudoję visas galimybes galime tapti vienu iš šalies ekonominių centrų, į kur norės sugrįžti išvykusieji ir kur galėsime garantuoti puikias gyvenimo sąlygas bei užtikrinti orią ateitį visiems. Tam reikia neprarasti teisingos krypties, tęsti pradėtus darbus, daryti pokyčius, kur jų reikia ir garantuoti politinį stabilumą!

Mūsų savivaldybėje daugėja darbo vietų, kuriasi investuotojai. Socialdemokratų vizija –jeigu bus darbo, bus ir žmonių, jeigu bus žmonių, bus ir pramogos, ir kultūra, ir sportas, ir kitos sritys aprūpintos. Matome ir tikime, kad politinis stabilumas su aiškia vertybine linija duoda tvarų savivaldybės augimą ir vystymąsi! Bet tuo pačiu esame modernūs, šiuolaikiški, nebijome naujovių, stebime ir matome į kurią pusę suskasi pasaulis, ko mūsų žmonėms reikia ir tai darome!

Tam esame subūrę profesionalią ir stiprią komandą – stabilų, patyrusį, išsilavinusį ir kvalifikuotų savo sričių specialistų Marijampolės socialdemokratų sąrašą Nr. 4., kuriame yra švietimo, kultūros, sporto, žemės ūkio, socialinės, teisės, sveikatos specialistų, verslininkų, valstybės tarnautojų, seniūnaičių, bendruomenių pirmininkų, aktyvių visuomenininkų, profesinių sąjungų lyderių ir kitų sričių specialistų. Socialdemokratų sąraše yra ir naujų veidų, ir puikiai pažįstamų, daug metų Marijampolės savivaldybei ir jos žmonėms sąžiningai dirbančių žmonių.

Nesiblaškome, nekritikuojame, o dirbame dėl visų marijampoliečių gerovės. Stengiamės aiškiai ir konkrečiai atsakyti į klausimus, nepasiduodame politiniam šantažui, viešai paneigiame skleidžiamą melą, nes esame visapusiškai įsigilinę į savivaldybės reikalus. Esame pasiruošę ir nusiteikę rimtam darbui. Už vieningą ir augančią visą Marijampolės savivaldybę!

Todėl prašome jūsų palaikymo kovo 3 d. vyksiančiuose rinkimuose!

 

MIESTO laikraščio informacija

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Socialdemokratų partijos rinkiminės sąskaitos.

Close