Saldus LSDP sąskrydis Šventojoje!

Saldus LSDP sąskrydis Šventojoje!

Visą savaitgalį birželio 14-16 dienomis Šventojoje vyko  tradicinis LSDP sąskrydis į kurį sugužėjo socialdemokratai iš visos Lietuvos.

LSDP Marijampolės skyriaus bičiuliai šiemet buvo ryškūs ir labai labai saldūs. Savo stovyklavietę papuošė nuostabiais kūriniais, prie kurių gamybos prisidėjo Baraginės grupės bičiulės, puikiai reprezentavo Marijampolę, kaip saldžiausią miestą!

"Smagu matyti, kad esant tokiems puikiems orams, atradote laiko ir noro susirinkti ir atvykti į kasmetinį LSDP sąskrydį, pabūti bičiulių būryje. Dėkoju visiems kartu ir kiekvienam atskirai už įdėtas pastangas ir darbą, kad šiame sąskrydyje Marijampolės skyrius būtų matomas ir išskirtinis." - gero laiko kartu linkėjo LSDP Marijampolės skyriaus pirmininkas  Povilas Isoda.

Marijampoliečiai taip pat išbandė savo jėgas surengtose sporto rungtyse: virvės traukime, šaudyme ir įvairiose estafetėse. LSDMS organizuojamas linksmas pėsčiųjų žygis „1000 kalorijų deginimas“ pritraukė daug dalyvių iš visų miestų. Galime pasidžiaugti, kad mūsų bičiulė Dainora Svitojienė taip pat dalyvavo šiame pėsčiųjų žygyje ir jį įveikė antra. "Įveikėme 8km. pajūriu tai nuostabi patirtis, geras oras, puikiai parinktas žygiui maršrutas ir galimybė išbandyti savo jėgas. Būtinai kartosiu ir kviečiu prie šių dar tik prasidėjusių "Tūkstančio miestelių" žygių prisijungti ir kitus bičiulius" - po žygio teigė Dainora.

 

Marijampolės "Saldžiąją" stovyklavietę aplankę svečiai LSDP partijos pirmininkas Gintautas Paluckas ir jo pavaduotoja Rasa Budbergytė,  europarlamentarė Vilija Blinkevičūtė, LSDP partijos atsakingasis sekretorius Linas Jonauskas ir seimo narys Algirdas Sysas  gėrėjosi nuostabiu vaizdu ir į suvažiavimą atvykusiu, gausiu Marijampolės skyriaus bičiulių būriu.

 

Daugiau akimirkų iš sąskrydžio galite pamatyti galerijoje.

 

Close