Savaitgalį praskriejo LSDP Marijampolės skyriaus sąskrydis.

Savaitgalį praskriejo LSDP Marijampolės skyriaus sąskrydis.

Kaip ir kasmet rugsėjis nudžiugino tradiciniu LSDP Marijampolės skyriaus sąskrydžiu. Puikiai parinkta vieta -  Marijampolės kempingas. Sąskrydyje dalyvavęs Europos parlamento narys Juozas Olekas sveikino visus gausiai susirinkusiuosius į kasmetinę skyriaus šventę, dėkojo už bendrą darbą ir linkėjo darnos bei naujų idėjų.

Visų atvykusiųjų laukė puikiai Centro grupės suplanuotas laikas. Grupės pirmininkė Agnė Pavelčikienė pasidžiaugė: "Sąskrydyje dalyvavo beveik 200 bičiulių kartu su šeimomis,  kuriems Marijampolės kempingas buvo tikras atradimas - čia jie lankėsi pirmą kartą".

Sąskrydžio mažiausiems - Vaikų kampelis, kuriame įsikūrę Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Marijampolės skyriaus  nariai juos džiugino Laimės ratu, sportinėmis ir kūrybinėmis užduotimis su nuostabiais prizais. Jau tradicija tapusi kova dėl Nugalėtojų taurės šiemet buvo itin įtempta. Viena iš rungčių  - Rudens gėrybių patiekalas. Kiekviena skyriaus grupė pateikė rudeninį patiekalą vertinimui. Vertinimo komisijai atlikus savo darbą paaiškėjo, kad 3 vieta atiteko Tarpučių gr., 2 vieta Centro gr., ir 1 vieta Maironio gr.

Ne mažiau susidomėjimo ir azarto sulaukė kulinarinė rungtis „Mišrainės gaminimas“. Čia buvo vertinamas ne tik pagaminimo greitis, bet ir technika, skonis, pateikimas bei tvarka darbo vietoje. Šioje rungtyje taip pat triumfavo Maironio grupė.

Olimpiada. Kiekvienas tikriausiai slapčia pasvajojame apie dalyvavimą olimpiadoje. Marijampolės sporto asociacijos „Išvien“ nariai suteikė galimybę mūsų bičiuliams pakovoti dėl Nugalėtojų taurės 5 sportinėse rungtyse. Spynų atrakinimo rungtyje nenugalimi buvo Kauno grupės bičiuliai. Žvejybos rungtyje Kvietiškio grupė įrodė, kad yra geriausi žvejai. „Vandens kelias“ rungtis pareikalavo daug pastangų ir susikaupimo, kurį pademonstravo ir šią rungtį laimėjo Tarpučių grupė. Savo taiklumą ne tik krepšinio aikštelėje, bet  ir Marijampolės sporto asociacijos „Išvien“ parengtoje Taiklumo rungtyje įrodė Balsupių grupė. Na ir paskutinė, bet ne mažiau pastangų pareikalavusi – Vienaračių rungtis, kurią tiksliausiai ir greičiausiai įveikė Baraginės grupė.

Kol vieni bičiuliai kovojo už savo grupes dėl Nugalėtojų taurės, kiti tuo tarpu galėjo mėgautis dar dvejomis puikiomis sąskrydžio zonomis – Paplepėkime ir SPA „Raudonoji rožė“. Paplepėkime zonoje bičiulių laukė puiki vieta diskusijoms, poilsiui, prisiminimams apie skyriaus veiklą ir jo bičiulius. SPA „Raudonoji rožė“  suteikė galimybę norintiems išbandyti vandens dviračius, ar tiesiog atsigaivinti vandenyje. Bičiulius džiugino savo dainomis Liudvinavo vokalinis ansamblis. Suskaičiavus visų rungčių rezultatus – Nugalėtojų taurę, kurią įteikė Marijampolės skyriaus pirmininkas Povilas Isoda, šiemet iškovojo Maironio grupė.

 „Oras lyg užsakytas, gera nuotaika spindėjo kiekvieno bičiulio veide, net ir po Lietuvos rinktinės nesėkmės. Dėkoju Centro grupei su Agne Pavelčikiene priešakyje už tą puikų laiką šiandien, ačiū Jums visiems, nes šie bendri susitikimai veda mūsų organizaciją, mūsų partiją, mūsų skyrių į priekį...“  - užbaigdamas sąskrydį organizatoriams dėkojo LSDP Marijampolės skyriaus pirmininkas Povilas Isoda.

Daugiau akimirkų iš sąskrydžio nuotraukų albume.

Close