Sušvito Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos kalėdiniai papuošimai

Sušvito Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos kalėdiniai papuošimai

Marijampolėje - 2018 m. Lietuvos kultūros sostinėje – jau juntama kalėdinė nuotaika. Pačiame miesto centre, Laisvės gatvėje, įsikūrusi Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla jau irgi džiugina kalėdiniais papuošimais.
Šventiniu laikotarpiu marijampoliečiai ir miesto svečiai važiuodami šia gatve gali pasigrožėti mokyklos bendruomenės sukurtomis šventinėmis puošmenomis. Estetiškai ir skoningai papuoštas mokyklos fasadas, šventinę nuotaiką kuria ir dekoruoti mokyklos langai bei prieigose šviečiančios konstrukcijos. Mokyklos sukurtos kalėdinės dekoracijos gražiai dera prie miestą jau pradedančių puošti kavinių ir verslo įmonių šventinių dekoracijų.
Šiais metais mokyklos bendruomenė surengė nuotaikingą kalėdinių puošmenų įžiebimo šventę. Mokyklos viduje taip pat jaučiama artėjančių švenčių nuotaika, o kalėdinių papuošimų įžiebiamo dienos pavakare visa bendruomenė šurmuliavo šventiniame saldžiaturgyje, paskui su kalėdinėmis dainomis džiaugsmingai įžiebė kalėdines dekoracijas.
Tegul gražus Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos pavyzdys užkrečia ir mieste sušvinta kuo daugiau kalėdinių papuošimų. Kalėdos keliauja į Marijampolę, o gruodžio 8 d. miesto centrinėje J. Basanavičiaus aikštėje įžiebsime ir pagrindinę miesto Kalėdų eglę!

Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

Close