Žingsniuokime kartu!

Žingsniuokime kartu!

EUROPOSJUDUMOSAVAITĖ, vyksta kasmet rugsėjo 16-22 dienomis. Jos metu yra puiki galimybė miestams ir miesteliams išbandyti savo darnias transporto alternatyvas. Skatindami žmones rinktis tvarias transporto priemones, pavyzdžiui, keliavimą dviračiu ar pėsčiomis, galime sumažinti išmetamo anglies dvideginio lygį, pagerinti oro kokybę, kad mūsų miestų zonos būtų patrauklesnės gyvenimui ir darbui.

LSDP Marijampolės skyrius jungiasi prie Europos judumo savaitės paminėjimo ir rugsėjo 22d. 11val. kviečia visus marijampoliečius ir ne tik dalyvauti kartu su savo šeimomis LSDP Marijampolės skyriaus organizuojamame pėsčiųjų žygyje "Šešupės keliais". Nerasite geresnės judėjimo formos nei vaikščiojimas. Eiti gali visi, nepriklausomai nuo amžiaus ir fizinio pasirengimo. Vaikščiodamas žmogus ne tik fiziškai juda, bet gali grožėtis unikaliais gamtos sukurtais paveikslais, vienas iš žymesnių , kurį žygio metu aplankysime -  Meškučių kaimo piliakalnis. Žygio maršrutą parinko mūsų bičiulis Mantas Čėsna, kuris jau ne pirmą kartą organizuoja ir pats dalyvauja panašiuose renginiuose, todėl žino ko reikia, kad žygis neprailgtų ir jame būtų smagu.

Maršrutą galite pasižiūrėti ČIA.  Startas ir finišas – J. Basanavičiaus a. Marijampolė. Žygio dalyvių registracija žygio starto vietoje nuo 10.30 val. iki 11.00 val. Planuojama žygio trukmė  ~2val. Žygio pabaigoje mūsų visų lauks renginio partnerio – Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dovana – soti, maistinga ir gardi košė.

Judesys – tai natūralus dalykas mūsų kūnui, tačiau aktyviai veiklai daugeliui mūsų dažnai pritrūksta laiko. Kviečiame susiplanuoti laiką ir rugsėjo 22d. 11val. susitikti pėsčiųjų žygyje „ Šešupės keliais“.

Esant blogoms oro sąlygoms renginys gali būti atšauktas.

Organizatorių informacija

Close