Atnaujintose VšĮ ,,Degučių vaikų dienos centras" patalpose šventiškos nuotaikos

Atnaujintose VšĮ ,,Degučių vaikų dienos centras“ patalpose šventiškos nuotaikos

Rugsėjo 2 d. Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis lankėsi atnaujintose VšĮ ,,Degučių vaikų dienos centras“ patalpose, kur savo veiklą vykdo šventiškai ir pakiliai nusiteikęs centro kolektyvas.

VšĮ ,,Degučių vaikų dienos centras" gyvuoja jau trylikti metai ir teikia kompleksinę socialinę, psichologinę, pedagoginę pagalbą vaikams ir jų šeimos nariams bei siekia užtikrinti sėkmingą vaiko socializacijos procesą. 20 centrą lankančių vaikų dalyvauja įvairiose veiklose, vyksta į ekskursijas, renginius, yra aktyvūs Marijampolės savivaldybės renginių dalyviai.

Mero pavaduotojas A. Visockis, sveikindamas VšĮ ,,Degučių vaikų dienos centras" kolektyvą, sakė: „Džiugu, jog dirbate su didele atsakomybe ir pasiaukojimu, turite idėjų, sumanymų, kuriuos įgyvendinate, mylite vaikus, stengiatės dėl geresnės jų ateities. Tai labai atsakingas ir kilnus darbas“. Vicemeras įteikė atminimo dovanėlę ir palinkėjo sėkmės.

Marijampolės savivaldybė remia vaikų dienos centrų veiklas, skirdama patalpas veikloms vykdyti, iš dalies kompensuodama komunalines, patalpų išlaikymo ar vaikų maitinimo išlaidas. Savivaldybės lėšomis pakeisti radiatoriai, atnaujinta laiptinė, apšiltintas pastatas.

Atsinaujinusio vaikų dienos centro veikla domėjosi ir sėkmės linkėjo Savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė, tarybos narė Valentina Gataveckienė bei kiti svečiai.

VšĮ ,,Degučių vaikų dienos centro" direktorė Romutė Lepšienė džiaugėsi, kad jų veiklą palaiko ir remia Marijampolės „Lions“ klubas, Marijampolės pataisos namai, Marijampolės socialinės pagalbos centras, Marijampolės savivaldybės administracija, Degučių seniūnija ir kitos įstaigos. Visiems prisidėjusiems prie centro atsinaujinimo buvo įteikti padėkos raštai.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyriaus informacija

Close