Gyventojų pasididžiavimas Marijampole – pagrindinis naujos Marijampolės savivaldybės vadovų komandos siekis

Gyventojų pasididžiavimas Marijampole – pagrindinis naujos Marijampolės savivaldybės vadovų komandos siekis

Šiandien, gegužės 13 dieną, darbą pradėjo nauja Marijampolės savivaldybės vadovų komanda. Ryte vykusiame susitikime su Administracijos darbuotojais, vadovai pristatė savo kuruojamas sritis, planuojamus pirmuosius darbus ir pagrindines veiklos strategines kryptis.

„Gyventojų pasididžiavimas Marijampole - pagrindinis mūsų visų siekis. Įdomūs, gausiai lankomi renginiai, sutvarkyta ir patogi infrastruktūra, nauji investuotojai, dialogas su verslu, socialinis saugumas, operatyvus gyventojų klausimų sprendimas ir daugybė kitų svarbių dalykų, vienaip ar kitaip priklausiančių nuo Administracijoje dirbančių specialistų telpa į šį siekį – didžiuotis Marijampole“ – pradėdamas susitikimą akcentavo Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda

Naujai darbą pradėję mero pavaduotojai pasiskirstė kuruojamomis sritimis. Artūras Visockis didžiausią dėmesį skirs kultūrai, sportui, socialiniams reikalams, sveikatos ir nevyriausybinių organizacijų sritims. „Tai nėra visiškai nauja patirtis man. Kaip tarybos nariui, kaip marijampoliečiui – man visuomet itin rūpėjo šie klausimai, todėl esu pasiryžęs į tai dar labiau gilintis ir organizuoti susitikimus su šioje srityje dirbančiais profesionalais. Minčių ir idėjų turiu labai daug“ – kalbėdamas su Administracijos darbuotojais sakė vicemeras Artūras Visockis.

Paulius Marozas, iki šiol dirbęs verslo srityje, kuruos aplinkos apsaugos, architektūros ir kultūros paveldo, investicijų ir verslo, jaunimo bei žemės ūkio sritis. Pasak vicemero, didžiausią dėmesį jis ketina skirti verslo sričiai. Per patirtį subrandintos idėjos bus išsakytos šioje srityje dirbantiems specialistams ir virs realiais darbais.

Administracijos direktoriumi ir toliau dirbs Karolis Podolskis. „Džiaugiuosi čia dirbančiais specialistais“ – darbuotojams sakė Administracijos direktorius. „Jūs išties daug patirties ir kompetencijos turintys savo sričių profesionalai. Tačiau reikalavimai kyla, todėl norisi prašyti dar didesnio operatyvumo, dar malonesnio bendravimo su į mus besikreipiančiais žmonėmis. Kiekvienam gyventojui yra svarbu, kai jį, atėjusį į Marijampolės savivaldybės administracijos pastatą, pasitinka su šypsena, nukreipia teisinga linkme, padeda išspręsti problemas arba išsamiai paaiškina kokios yra kliūtys. Svarbiausia, kad gyventojas gautų visą išsamią informaciją. Ir gautų ją greitai“ – akcentavo Karolis Podolskis.

Administracijos direktoriaus pavaduotojas Valdas Tumelis, kuriam ši kadencija jau trečioji ir toliau didžiausią dėmesį skirs investiciniams projektams. „Reiklus esu jums, tačiau reikliausias esu sau pačiam. Tik stiprios ir atsakingos komandos dėka sėkmingai įgyvendiname projektus, kurie yra unikalūs su savais specifiniais iššūkiais ir reikalaujantys didelės kantrybės bei komandinio darbo“ – susirinkusiems darbuotojams sakė Administracijos direktoriaus pavaduotojas.

Šiandien pirmoji diena, kai darbą pradėjo dvi vadovų komandos moterys. Mero patarėja – Agnė Pavelčikienė ir Tarybos sekretorė – Erika Naikelienė.

Vadovų komanda beveik pilnai suformuota, tad metas intensyviems darbams!

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyriaus informacija

Close