Skyrius turi naują atsakingąją sekretorę!

Skyrius turi naują atsakingąją sekretorę!

Marijampolės skyriaus atsakinguoju sekretoriumi nuo 2015m. dirbo partietis Artūras Visockis. Nuo gegužės 13d. pradėjęs dirbti  Marijampolės vicemero pareigose -  LSDP Marijampolės skyriaus atsakingojo sekretoriaus pareigų atsisakė.

"Einant atsakingojo sekretoriaus pareigas, šie pastarieji 4 metai, buvo labai prasmingi ir kupini pažinimo jausmo. Iš jūsų mokiausi ir kaupiau patirtį, turėjau galimybę suvokti politinius aspektus iš labai arti. Už visą šią neįkainojamą patirtį labai esu dėkingas Jums, kartu nueitas kelias įkvėpė naujiems iššūkiams ir pridėjo pasitikėjimo. Nenusišalinu toli nuo partinės veiklos, nes tai - man brangu ir artima, socialdemokratinės vertybės giliai manyje. Visada galite kreiptis ir rasti mane." - apie darbo pabaigą pranešdamas kalbėjo dabar jau skyriaus pirmininko pavaduotojas Artūras Visockis.

Naujoji Marijampolės skyriaus atsakingoji sekretorė nuo šiol mūsų bičiulė, skyriaus pirmininko pavaduotoja -  Agnė Pavelčikienė.

Partijos būstinėje, Vytauto g. 27 , darbo dienomis 10-15 val. dirbs Seimo nario Juozo Oleko padėjėjas Žydrūnas Krulikas.

Mano el. paštas: pavelagne@gmail.com arba agne.pavelcikiene@marijampole.lt

"Labai džiaugiuosi Jūsų pasitikėjimu ir suteikta galimybe dar iš arčiau kiekvieną pažinti. Tikiuosi supratimo, paskatinimo ir bendradarbiavimo. Esu pasirengusi greitai mokytis, siūlyti naujas idėjas, vykdyti visas atsakingosios sekretorės pareigas, atsakyti visus Jums rūpimus klausimus ir kartu su Jumis vesti Marijampolės skyrių socialdemokratijos keliu!"-  prisistatydama kalbėjo naujoji skyriaus atsakingoji sekretorė.

Atsakingosios sekretorės kontaktai:

el. paštas: pavelagne@gmail.com arba agne.pavelcikiene@marijampole.lt

telefonas: 861620083
Facebook:  https://www.facebook.com/agne.pavelcikiene
Pagrindinė mano darbo vieta: Marijampolės savivaldybės administracijoje, 208 kabinete.

Close