Kandidato į LR prezidentus Vytenio Andriukaičio vizitas Marijampolėje

Kandidato į LR prezidentus Vytenio Andriukaičio vizitas Marijampolėje

 Gegužės 8d. Marijampolę aplankė LSDP kandidatas į Lietuvos Respublikos prezidentus Vytenis Andriukaitis. Kartu su LSDP Marijampolės skyriaus pirmininku Povilu Isoda bei atsakinguoju sekretoriumi Artūru Visockiu lankėsi Marijampolės socialinės pagalbos centre, kuriame susitiko su įstaigos direktore Vilma Ratkevičiene ir joje dirbančiais socialiniais darbuotojais.

 

„Kalbėjome apie prezidento požiūrį į socialinius darbuotojus, kurie teikia pagalbą skurdžiausiai gyvenantiems bendruomenės nariams, visuomenės ir valdžios požiūrį į socialinį darbą ir ateities galimybes.“ – apie įvykusį susitikimą su kandidatu į prezidentus kalbėjo įstaigos direktorė Vilma Ratkevičienė.

 

 

 

 

 

Savo vizitą Marijampolėje kandidatas į prezidentus Vytenis Andriukaitis pratęsė susitikdamas su Marijampolės trečiojo amžiaus universiteto direktore Ona Sakalauskiene ir jo bendruomene.

Su susirinkusiais bendruomenės nariais aptarė esamas problemas Marijampolėje ir visoje Lietuvoje, diskutavo apie nemokamus medikamentus ir gydymo prieinamumą senjorams, pristatė savo kaip kandidato į Lietuvos Respublikos prezidentus programą bei atsakė į susitikime dalyvavusių gyventojų rūpimus klausimus, kurių kandidatas sulaukė ne mažai.

Primename, kad iki gegužės 10d.(penktadienio) vyksta išankstinis balsavimas LR Prezidento rinkimuose. Balsavimas iš anksto vyksta savivaldybės pastate nuo 8val. iki 20val.

Rinkimų diena - gegužės 12d.

 

Neatlygintina politinė reklama

 

Close