Marijampolės savivaldybės meras suformavo savo komandą.

Marijampolės savivaldybės meras suformavo savo komandą.

Šiandien vykusiame savivaldybės Tarybos posėdyje patvirtinti: Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas, administracijos direktorius ir jo pavaduotojas. Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda Tarybai teikė tvirtinti:

Socialdemokrato Karolio Podolskio kandidatūrą į Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas. Atsakius į užduotus klausimus ir įvykus slaptam balsavimui, rezultatu (slapto balsavimo informacija: 21-UŽ, 6-PRIEŠ, 0-SUSILAIKĖ) administracijos direktoriumi  paskirtas Karolis Podolskis.  „Noriu padėkoti tiek tarybai, tiek gyventojams už pasitikėjimą toliau vadovauti savivaldybės ūkiui ir pakviesti visus bendram darbui sprendžiant susidariusias problemas bei pasitinkant naujus iššūkius!– po balsavimo rezultatų teigė jau patvirtintas Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Socialdemokrato Valdo Tumelio kandidatūrą į Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas. Atsakius į užduotus klausimus ir įvykus slaptam balsavimui, (slapto balsavimo informacija: 21-UŽ, 6-PRIEŠ, 0-SUSILAIKĖ) administracijos direktoriaus pavaduotoju paskirtas Valdas Tumelis. „Dirbsiu toliau, būsiu ryžtingas ir reiklus sau bei kitiems dėl gražėjančios savivaldybės...“ -  po balsavimo rezultatų teigė jau patvirtintas Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valdas Tumelis.

Socialdemokrato Artūro Visockio kandidatūrą į Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojo pareigas. Atsakius į užduotus klausimus ir įvykus slaptam balsavimui, (slapto balsavimo informacija: 21-UŽ, 6-PRIEŠ, 0-SUSILAIKĖ) Marijampolės savivaldybės mero pavaduotoju paskirtas Artūras Visockis. „Tai yra didžiulis įpareigojimas, bet tuo pačiu - didelė galimybė įgyvendinti reikalingas idėjas ir pokyčius. Dėkoju socialdemokratų frakcijai ir koalicijos partneriams, kurie palaikė mane, nepaisant jauno amžiaus ir ne itin didelio stažo politikoje - po balsavimo rezultatų teigė jau patvirtintas Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis.

Koalicijos partnerių LVŽS atstovo Pauliaus Marozo kandidatūrą į Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojo pareigas. Atsakius į užduotus klausimus ir įvykus slaptam balsavimui, rezultatu (slapto balsavimo informacija: 21-UŽ, 6-PRIEŠ, 0-SUSILAIKĖ) Marijampolės savivaldybės mero pavaduotoju paskirtas Paulius Marozas.

Susiję straipsniai

Close