P.Isoda. Kviečiu rinktis Lietuvos socialdemokratų partiją!

P.Isoda. Kviečiu rinktis Lietuvos socialdemokratų partiją!

Artėjantys rinkimai ir besiregistruojančių komitetų bei partijų gausa, panašu, išsiskirs ne naujų idėjų, gerų programų, reikalingų darbų siūlymu, bet dideliu juodinimu, išgalvotomis istorijomis, norint sumenkinti mus - socialdemokratus, nes didžioji dalis valdžios trokštančių „gelbėtojų“ mato mus kaip didžiausius konkurentus.
Vieni iš oponentų net sugalvojo ir įsteigė partiją praktiškai tokiu pat pavadinimu „Lietuvos socialdemokratų darbo partija“. Tai rodo, kad nėra nei noro, nei galimybių žmonėms pasiūlyti geresnes idėjas, geresnius darbus. Tokiu būdu tik siekiama apgauti rinkėją, kad jis, balsuodamas ir norėdamas palaikyti tikruosius socialdemokratus, suklystų ir taip oponentai gautų „ne savo“ balsus. Kviečiu visus rinktis Lietuvos socialdemokratų partiją (LSDP) ir joje esančius patikimus bei profesionalius žmones, o ne idėjų neturinčius, savivaldos nesuprantančius veikėjus, kurių tikslas - bet kokia kaina ateiti į valdžią.
Šmeižto, netikrų istorijų, „pletkų“ kampanija jau prieš LSDP jau pradėta, ypatingai daug dėmesio skiriama man - kandidatui į merus. Sugalvota begalė istorijų, iškraipyti faktai, kurie, artėjant rinkimams, bus vis labiau eskaluojami. Politikoje esu jau 10 metų ir žinau, kad tai „juodoji“ politikos pusė, to visada buvo ir bus, bet gaila artimųjų, šeimos, kolegų, bendražygių, kurie yra juodinami vien dėl to, kad norima pakenkti man, kaip kandidatui.
Nei aš, nei mūsų partija neatsakinėsime į nepagrįstus kaltinamus, nesivelsime į negražią šmeižto, skaldymo ir purvo pylimo kovą. Mes telkiamės į darbus savivaldybei, mūsų tikslas toks pat kaip visada: demonstruoti aukštesnio lygio politiką, kalbėtis su žmonėmis apie darbus, kuriuos mums pavyko nuveikti, apie problemas, kurias įveikti buvo sunku, ir apie ateities vizijas, numatomus darbus Marijampolės savivaldybės žmonių labui.
Tikslas vienas – vieninga ir auganti visa Marijampolės savivaldybė. Todėl mūsų komandoje gerai žinomi, daug metų Marijampolei ir jos žmonėms atidavę įvairių profesijų, amžiaus ir patirčių marijampoliečiai.
Kviečiu palaikyti Lietuvos socialdemokratų partiją ir nesuklysti renkantis tarp dviejų panašių pavadinimų ar neaiškiomis aplinkybėmis įsteigtų komitetų.

MIESTO laikraščio informacija

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Socialdemokratų partijos rinkiminės sąskaitos.

Close