Liudvinavas skambiai pradėjo Mažosios kultūros sostinės metus!

Liudvinavas skambiai pradėjo Mažosios kultūros sostinės metus!

Liudvinavui šiais metais teko garbė nešti Lietuvos mažosios kultūros sostinės vėliavą Sūduvos krašte

Ta proga nuskambėjo įspūdingas, žinią apie garbingą Liudvinavo istoriją ir pelnytą Mažosios kultūros sostinės titulą nešantis atidarymo renginys. Miestelio istoriją su ypatinga pagarba ir meile šiam Lietuvos kampeliui, papasakojo Liudvinavo mėgėjų teatro „Žalias sodas“ vaidintojai, kad kiekvienas pajustų ir įtikėtų, jog visa tai, kas čia buvo ir tai, kas vyksta, verta Mažosios kultūros sostinės vardo, nes, kaip liudvinavietis, rašytojas Kazys Boruta sakydavo: „Liudvinavas – gražiausias pasaulyje miestas“...

Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė pasidžiaugė, kad Liudvinavas šiais metais, kaip Mažoji kultūros sostinė, tęs Marijampolės – 2018 m. Lietuvos kultūros sostinės kultūrinį virsmą, džiugins ir garsins savivaldybę renginiais.

„Liudvinavas vertas šio garbingo titulo, nes čia gyvena daug kūrybingų ir savo kraštą bei miestelį mylinčių, istorija besididžiuojančių ir jį garsinančių žmonių. Liudvinavas yra istorinis ir kultūrinis perlas, jame gyvenanti ir kurianti bendruomenė liudija, kad Liudvinavas turi tvarią dabartį bei ateitį. Didžiuokitės Mažosios kultūros sostinės vardu, burkitės ir parodykite, ką turite gražiausio“,– sveikindama sakė merė.

Mero pavaduotojas Povilas Isoda Liudvinavo bendruomenei įteikė simbolinį Kultūros sostinės varpą ir linkėjo iškilių, sėkmingų bei kūrybingų metų.

Pasveikinti Liudvinavą, 2019-iais švenčiantį 300 metų jubiliejų, su Mažosios kultūros sostinės metų pradžia susirinko daug svečių, gausi liudvinaviečių bendruomenė, atvyko pasidžiaugti net pats miestelio įkūrėjas karalius Liudvikas. Gražiausius lietuviškų miuziklų kūrinius dovanojo Kauno valstybinio muzikinio teatro atlikėjai.

Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyrius

Daugiau nuotraukų rasite: Nuotraukų albume

 

Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

Close