LSDP Mini futbolp turnyras 2018

LSDP Mini futbolp turnyras 2018

Marijampolės centre, J. Basanavičiaus aikštėje esančioje mini futbolo aikštelėje karaliavo futbolas. LSDP Marijampolės skyriaus Centro grupė subūrė bičiulius iš kitų grupių draugiškam turnyrui.

Iš viso turnyre varžėsi 9 komandos: Balsupių gr., Mokolų gr., Centro gr., Kvietiškio gr., Mokolų k. gr., Degučių gr., Tarpučių gr. ir Liudvinavo gr. (2 komandos), sudarytos iš 4-5 žaidėjų.

Kaip nekeista, labai šaunius futbolo aikštelėje savo įgūdžius pademonstravo moterys 🙂

Trečiąją vietą užėmė Balsupių gr. komanda, antrąją Tarpučių gr. , o nugalėtojų medaliais pasidabino Kvietiškio gr. komanda.

Nugalėtojai džiaugėsi ne tik medaliais, bet ir šauniais prizais, tarp kurių ir kvietimai į šį sekmadienį vyksiančias FK „Sūduva“ varžybas su „Žalgiriu“.

„Marijampolėje šiuo metu futbolas ant bangos, mūsų „Sūduvos“ komanda varžosi aukščiausio lygio varžybose, be to norėjosi išmėginti paskutines vasaros dienas aikštėje besipuikuojančią mini futbolo aikštelę. Tuo pačiu, kadangi futbolas komandinis žaidimas, išbandyti bendrystę ir tarp bičiulių“, - įspūdžiais dalinosi turnyro iniciatorė Centro grupės pirmininkė Agnė Pavelčikienė.
LSDP Marijampolės skyriaus grupės nuolat rengia įvairaus pobūdžio užimtumus ne tik partiečiams, bet ir miestelėnams.

Akimirkas iš renginio galite pamatyti nuotraukų albume LSDP Mini futbolo turnyras 2018

LSDP Marijmampolės skyriaus informacija

Susiję straipsniai

Close