„Mamų skrynia“ vėl sulaukė dovanų

„Mamų skrynia“ vėl sulaukė dovanų

Jau vienuoliktus metus Marijampolės ligoninės organizuojama socialinė akcija „Mamų skrynia“ vėl sulaukė papildymo ir pasidalinimo gerumu.

Tradiciškai po Trijų Karalių su dovanomis į simbolinę „Mamų skrynią“ apsilankė savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, mero patarėja Agnė Pavelčikienė, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas, Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė, Sveikatos priežiūros skyriaus vedėja Inga Bagdanavičienė, Marijampolės trečiojo amžiaus universiteto, senjorų ir neįgaliųjų dienos centro „Židinys“, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių bendrijos „Viltis“ Marijampolės skyriaus atstovai. Prisidėdami prie socialinio paramos projekto į Akušerijos ginekologijos skyrių jie atvyko su dovanomis – pačiais reikalingiausiais mažyliams daiktais, kuriuos skyriaus personalas išdalins sunkiau besiverčiančioms naujagimio susilaukusioms šeimoms.

Dėkodamas už gražiai puoselėjamą „Mamų skrynios“ akciją mero pavaduotojas A. Visockis džiaugėsi, kad prie šios ligoninės sumanytos ir reikalingos iniciatyvos prisideda ne tik nuolatiniai jos rėmėjai, bet randasi ir naujų organizacijų, kurių narės su meile pačios numezga, nuperka ar surenka kūdikiams skirtus rūbus, sauskelnes ar kitus daiktus. Pavaduotojas dėkojo Trečiojo amžiaus universiteto moterims, kurios jau dešimtmetį prisideda prie šios akcijos, ir pirmą kartą dalyvaujančioms centro „Židinys“ bei bendrijos „Viltis“ Marijampolės skyriaus bendruomenėms, kurių gerumo dėka „Mamų skrynia“ vėl sulaukė dovanų.

Marijampolės ligoninės vyriausioji slaugos administratorė Rita Kepalavičienė, Akušerijos ginekologijos skyriaus vedėja Lina Jucienė, vyresnioji slaugos administratorė Rūta Markelienė bei kiti personalo darbuotojai neslėpė dėkingumo už nuolat pildomą simbolinę „Mamų skrynią“, nes mamos naudojasi šiuo gerumu ir pagalba. 2019 m. skyriuje gimė 360 naujagimių ir kai kurioms mamoms tikrai reikėjo padėti apsirūpinti būtiniausiais kūdikio auginimui reikalingais daiktais.

„Mamų skrynia“, kaip socialinės paramos projektas, veikia nuo 2010 metų pradžios. Prisidėti prie šio gražaus projekto galime kiekvienas atnešdami ne tik specialiai akcijai pirktas ar gamintas dovanas, bet ir jau nereikalingus vaikų rūbus, likusias sauskelnes ar kitus kūdikiams skirtus daiktus.

„Tie, kurie moka dalintis, yra dideli“ idėja gyvuoja, todėl Marijampolės ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriaus personalas nuolat laukia mūsų gerumo, supratingumo ir noro dalintis.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyriaus informacija

Close