Marijampolėje lankėsi Japonijos ambasadorius

Marijampolėje lankėsi Japonijos ambasadorius

Gruodžio 18 d. Marijampolėje viešėjo naujai paskirtas Japonijos ambasadorius Lietuvoje ponas Shiro Yamasaki.

Ambasadorių Shiro Yamasaki bei kartu atvykusius ambasados diplomatus priėmė Savivaldybės merė Irena Lunskienė. Savivaldybėje vykusio susitikimo metu merė trumpai pristatė Marijampolę ir jos pasiekimus, pasidžiaugė vykusiais gražiais kultūriniais projektais, kuriuose buvo pristatoma Saulės šalies kultūra Marijampolėje, bei išreiškė padėką už susiklosčiusius draugiškus santykius su Japonijos ambasada. Su naujuoju ambasadoriumi pasikeista nuomonėmis apie  galimą glaudesnį bendradarbiavimą ateityje bei besiplėtojančių ryšių su ambasada stiprinimą. Ambasadorius susidomėjo pristatyta  naujai rekonstruota  P. Kriaučiūno biblioteka ir manome ateityje ją aplankys, nes tai pirmas, bet, tikėtina, ne paskutinis diplomato vizitas Marijampolėje.

Susitikimo pabaigoje merė Ambasadoriui padovanojo knygą ir filmą apie Marijampolę, kad pirmą kartą mieste viešintis Ambasadorius Shiro Yamasaki galėtų plačiau susipažinti su savivaldybe ir pakvietė jį apsilankyti bei planuoti naujus susitikimus ir projektus toliau plėtojant draugystės ryšius.

Po oficialaus susitikimo ir pietų Japonijos ambasadorius Lietuvai Shiro Yamasaki lankė vienoje iš didžiausių Marijampolėje verslo įmonių - UAB „Mantinga“, kuri nuo 2011 metų palaiko  verslo ryšius su partneriais iš Japonijos.

Ambasadorius Shiro Yamasaki Lietuvoje darbą pradėjo šių metų rudenį ir  yra vienuoliktasis ambasadorius Lietuvai bei ketvirtasis, kuris reziduoja Lietuvoje. Prieš paskyrimą ėjo įvairias pareigas Japonijos socialinės apsaugos ministerijoje, Ministro Pirmininko sekretoriate. Ambasadorius turi teisinį išsilavinimą.

Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

Close