Marijampolėje praūžė Vaikų būrelių ir užimtumo mugė

Marijampolėje praūžė Vaikų būrelių ir užimtumo mugė

Rugsėjo 1-oji mums garsiai praneša apie naujojo mokslų sezono ir rudens pradžią! Šiemet marijampoliečiai šią dieną paminėti galėjo neįprastai – Rygiškių Jono gimnazijos stadione pirmą kartą Marijampolėje šurmuliavo Vaikų būrelių ir užimtumo mugė, organizuojama Marijampolės savivaldybės administracijos ir Marijampolės kultūros centro. Mugės pradžią skelbė ir visus susirinkusius sveikino Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda. Vaikų būrelių ir užimtumo mugėje buvo galima rasti daug įvairių Marijampolės neformalaus ugdymo įstaigų, klubų, būrelių, laisvųjų mokytojų, kurie kvietė mažąsias asmenybes išbandyti savo gabumus bei atrasti savo mėgstamą veiklą ir kartu smagiai praleisti laiką.
Scenoje savo prisistatymus surengė ir visiems pasirodė: IĮ „L.T.T.“; Vaikų ir jaunimo choras „Vyturėlis“; Lietuvos šaulių sąjungos Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės jaunieji šauliai; Šokių grupė „Arabeskas“; Šokių kolektyvas Opa; Karate klubas „Tornadas“; Sportinių šokių studija „Pūkas“; UAB „Kalba.Lt“; Dainų ir šokių studija „Kotita“; Marijampolės meno mokykla; Šokių studija „Šok su Sidona“; YAMAHA muzikos mokykla; Šokių studija „Ldance“; Marijampolės savivaldybės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka, Marijampolės moksleivių kūrybos centras.
Mugėje taip pat dalyvavo: asociacija „Sūduvos regiono kultūros ir sporto centras“, Marijampolės žaidimų sporto mokykla, „Marijampolės City“ futbolo akademija, KK Kadis, R. Vosylienės kalbų mokymo centras, Lietuvos skautija, VšĮ „Sveikatingumo idėjos“, Lina Jaruševičienė, Šv. ark. Mykolo parapijos Caritas (Vaiko dienos centras), Lietuvos pietvakarių krepšinio asociacija („Krepšinio ringas“), Kraštotyros muziejus, Marijampolės Antano Gustaičio Jaunųjų Aviatorių Klubas.
„Renginio tikslas buvo palengvinti marijampoliečiams paieškas ir suteikti vaikui galimybę paprasčiau pasirinkti kas jam patinka, tam tėveliai su savo atžalomis galėjo vienoje vietoje rasti įdomiausius ir geriausius būrelius, sporto, šokių, dainų, kūrybos, kalbų, meno ir kt. mokyklas, praleisti daug smagaus ir naudingo laiko“, - kalbėjo vicemeras P. Isoda.
Marijampolės socialinės pagalbos centro Globos centro atstovai supažindino apie vaikų globos galimybes. Šventėje taip pat buvo pristatyta AB „Lietuvos draudimas“ akcija „Apsaugok mane“ dovanojant visiems pradinukams liemenes. Mažiausieji šventės dalyviai galėjo džiaugtis nemokamais batutais, kuriuos dovanojo Marijampolės socialdemokratai.
Į šventę gausiai susirinkusieji mažieji marijampoliečiai su tėveliais, kalbinti džiaugėsi tokia švente. Dauguma jų rado savo mėgiamą veiklą bei pasirinko kaip realizuoti laisvą laiką šiais mokslo metais.

Renginio akimirkas galite rasti:  nuotraukų albume

Marijampolės savivaldybės komunikacijos skyriaus informacija

Susiję straipsniai

Close