Mokslo ir žinių dieną lydėjo neblėstančios šypsenos ir šilti linkėjimai

Mokslo ir žinių dieną lydėjo neblėstančios šypsenos ir šilti linkėjimai

Mokslo ir žinių diena, tai pirmas žingsnis į naujus mokslo metus. Ši diena be galo svarbi ne tik mokiniams, bet ir jų tėveliams. Dar vieni artėjantys metai, žada visiems naujų potyrių, išbandymų ir nesiliaujančio augimo.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Vaznienė informavo, kad šiuos mokslo metus Marijampolės savivaldybės ugdymo įstaigose pradės apie 580 pirmokų ir apie 590 abiturientų. Planuojama, kad į klases visoje Marijampolės savivaldybėje susirinks apie 6798 mokinių (62 mokiniais mažiau nei pernai).

Šia diena pasidžiaugti į ugdymo įstaigas suskubo ir Marijampolės savivaldybės vadovai bei švietimo specialistai. Savivaldybės merė Irena Lunskienė sveikindama moksleivius, jų tėvelius ir mokytojus sakė, kad „mokykla yra ta šventa vieta, kurioje gimsta pareigos ir bendruomeniškumo jausmas, kurioje gimsta asmenybės“. Vicemeras Povilas Isoda savo sveikinime akcentavo, kad „žinios šiandieniniame pasaulyje yra pats svarbiausias pagrindas, siekiant asmeninės sėkmės“, todėl palinkėjo didelių ambicijų ir gebėjimo siekti pergalių. Administracijos direktorius Karolis Podolskis palinkėjo „gražių ir turiningų naujų mokslo metų“.

 

Daugiau nuotraukų galima pažiūrėti Marijampolės savivaldybės Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/pg/marijampolessavivaldybe/photos/?tab=album&album_id=1174094209414679

 

Marijampolės savivaldybės komunikacijos skyriaus informacija

Susiję straipsniai

Close