Marijampolės savivaldybės meru antrajai kadencijai perrinktas Povilas Isoda

Marijampolės savivaldybės meru antrajai kadencijai perrinktas Povilas Isoda

LSDP Marijampolės skyriaus pirmininkas Povilas Isoda vakar vykusių savivaldos rinkimų metu išlaikė savivaldybės gyventojų pasitikėjimą ir buvo išrinktas Marijampolės meru antrajai kadencijai. Jau pirmajame ture jis pelnė 60 proc. (13284) dalyvavusių rinkėjų balsų (2019 m. pirmame ture – 9460 (42,81 proc.)). Rinkėjai taip pat nusprendė, kad Marijampolės savivaldybės taryboje darbus tęs ir daugumą sudarys Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatai, pelnę 16 iš 27 mandatų (2019m. – 12 mandatų). Tai yra:

Ričardas Bagdanavičius

Algirdas Brazys

Ramūnas Burokas

Darius Kemeraitis

Alvydas Kirkliauskas

Irena Lunskienė

Romualdas Makauskas

Albinas Mitrulevičius

Agnė Pavelčikienė

Kęstutis Petraška

Karolis Podolskis

Tadas Prajara

Valdas Tumelis

Artūras Visockis

Sigitas Valančius

Alvydas Zdanys

Savivaldybės taryboje taip pat dirbs Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai – 4 mandatai, Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ – 3 mandatai, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – 2 mandatai, Krikščionių sąjunga – 1 mandatas, Darbo partija – 1 mandatas.

Rinkdami savivaldybės merą ir Tarybą marijampoliečiai buvo kur kas aktyvesni nei per praėjusius rinkimus. Šių metų rinkimuose dalyvavo 48,29 proc. rinkėjų, kai ankstesniuose – 45,82 proc.

Šiek tiek atslūgus pergalingoms emocijoms savivaldybės žmonės dėkojo perrinktasis meras: „Ačiū Jums, gerbiami Marijampolės savivaldybės žmonės! Toks didžiulis pasitikėjimas manimi ir mūsų socialdemokratų komanda rodo, kad matote, suprantate ir palaikote darbus, idėjas ir pokyčius, kurie vyksta mūsų savivaldybėje! Tai mus įpareigoja su dar didesne energija dirbti Jums! Jūs įrodėte, kad esate racionalūs ir protingi, nepasiduodate populistiniams pažadams ir norite tęsti tai, kas buvo daroma iki šiol. Man be galo smagu, kad per šiuos ketverius metus mes vieni kitus supratome, kad įvertinote mūsų komandos darbus, įsigilinote į mūsų planus ir patikėjote savivaldybės vairą mums dar vienai kadencijai. Ačiū kiekvienam už Jūsų balsą ir pasitikėjimą. Esu tikras, kad ateinantys keturi metai bus kupini naujų darbų, pasiekimų ir iniciatyvų. Pažadu, kad atiduosime savo energiją ir patirtį mūsų visų mylimai Marijampolės savivaldybei“.

Close