Marijampolės savivaldybės vicemeras A. Visockis lankėsi Savivaldybės kultūros įstaigose

Marijampolės savivaldybės vicemeras A. Visockis lankėsi Savivaldybės kultūros įstaigose

Šiandien, liepos 10 dieną, Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis kartu su Švietimo, kultūros ir sporto vyriausiąja specialiste Jūrate Zakaravičiene lankėsi Marijampolės savivaldybės kultūros įstaigose. Buvo aplankyta Lietuvos prezidento K. Griniaus memorialinis bei Marijampolės kraštotyros muziejai, Marijampolės viešoji Petro Kriaučiūno biblioteka bei Marijampolės kultūros centras.

Besilankydamas visose įstaigose vicemeras pabrėžė norą iš arčiau susipažinti su vykdomomis įstaigų veiklomis, išklausyti problemas, kartu pasidžiaugti pasiekimais. „Džiugu matyti, kad esate kupini idėjų, nes tik gerų kūrybinių idėjų ir mus supančios aplinkos supratimo dėka galima tobulėti ir prisitaikyti prie besikeičiančio pasaulio“,- įstaigų vadovams sakė vicemeras.

Lietuvos prezidento K. Griniaus memorialinio muziejaus direktorė Raimonda Alesienė supažindino su muziejuje esančiomis ekspozicijomis, papasakojo apie vykdomas edukacines veiklas, pažintines ekskursijas, pasidžiaugė, jog lankytojų skaičius šią vasarą išaugo.

Viešosios bibliotekos direktorė Daiva Kirtiklienė džiaugėsi neseniai įvykusia renovacija, pristatė atsinaujinusius fondus, naujas patogias erdves, inovatyvius sprendinius, kuriuos taiko bibliotekos veikoje. „Džiugu matyti, kad žmonių srautai ir susidomėjimas biblioteka nemažėja. Sulaukiame ir pavienių asmenų, šeimų, mus aplanko ir klasės bei moksleivių grupės ne tik iš Marijampolės, bet ir aplinkinių savivaldybių“,- patirtimi dalijosi direktorė.

Kraštotyros muziejaus direktoriaus Antano Pilecko teigimu apie 10 tūkst. lankytojų per metus priimantis muziejus turi įspūdingą 40 tūkst. eksponatų kolekciją, kuri vis plečiasi. Reikalinga pagalba, kur ir kaip saugiai šiuos eksponatus laikyti.

Pastaraisiais metais daug kultūrinių renginių organizuojančio Marijampolės kultūros centro direktorė Rima Striaušienė, džiaugėsi aktyviais ir iniciatyviais darbuotojais, pasak jos vasara yra tas metas, kai renginių tikrai netrūksta, tad darbas vyksta pilnu tempu tiek mieste, tiek kaimiškosiose vietovėse. Artimiausiuose direktorės planuose – dalyvaujant projektuose įsirengti orkestro duobę ir įrašų studiją.

Aplankytų įstaigų vadovai ne tik vardijo pozityvius dalykus, tačiau ir aiškiai išsakė juos kamuojančias opiausias problemas. Išklausęs visų nuomones ir lūkesčius, vicemeras A. Visockis žadėjo paramą sprendžiant problemas ir teikiant konstruktyvius bei argumentuotus siūlymus.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyriaus informacija

Close