Marijampolės socialdemokratai įrengė dar vieną lauko bibliotekėlę!

Marijampolės socialdemokratai įrengė dar vieną lauko bibliotekėlę!

Pernai LSDP Marijampolės skyriuje gimusi labai graži idėja, puoselėjanti knygų skaitymo kultūrą – tęsiama. Šiandien Poezijos parke buvo pastatyta dar viena lauko bibliotekėlė. Tai – namuko formos spintelė, kurioje bet kuriuo paros metu skaitytojai gali pasiimti jiems patinkančią knygą bei palikti jau perskaitytą kitiems.

Marijampolės socialdemokratų pastangomis lauko bibliotekėlės jau pastatytos Igliaukos ir Liudvinavo seniūnijų viešosiose prieigose. Bibliotekėles knygomis pripildė patys Marijampolės socialdemokratai, bibliotekėlės buvo pagamintos panaudojant gautas lėšas iš gyventojų, kurie skyrė  1 proc. nuo pajamų Lietuvos socialdemokratų partijai paramą.

Skyriaus pirmininkas Povilas Isoda linki visiems kuo daugiau draugauti su knyga, nes knygos praturtina ir ugdo bei išreiškė viltį, kad prie gražios idėjos, puoselėjančios norą skaityti, aktyviai prisijungs ir bendruomenė.

Tikimasi, kad gyventojai palaikys šią idėją ir į bibliotekėlę atneš knygų, kuriomis galėtų pasidalinti su gyventojais. Taip pat svarbu, kad šios vietos nebūtų niokojamos.

Kviečiame gyventojus bei svečius dalintis turimomis knygomis, perskaitytas grąžinti į bibliotekėles arba pakeisti kita savo perskaityta. Kiekviena jūsų knyga atras savo vietą ir skaitytoją.

LSDP Marijampolės skyriaus informacija

Close