Padėkota šventinės aplinkos kūrėjams

Padėkota šventinės aplinkos kūrėjams

Pasibaigus žiemos švenčių laikotarpiui savivaldybės meras Povilas Isoda ir mero patarėja Agnė Pavelčikienė susitiko su konkurso „Gražiausi kalėdiniai papuošimai“ dalyviais ir padėkojo šventinės aplinkos grožio kūrėjams.

Dėkodamas konkurso dalyviams ir sveikindamas laureatus savivaldybės meras Povilas Isoda džiaugėsi, kad 2019 metų kalėdinių papuošimų konkurse dalyvavo ne tik jau anksčiau dalyvavusieji, bet ir nauji kalėdinių puošmenų kūrėjai bei grožio skleidėjai, kurių sukurti šventiniai papuošimai suteikia šviesios kalėdinės nuotaikos, o pats kūrybinis procesas džiugina ir sutelkia bendruomenes gražių kūrybinių sumanymų įgyvendinimui.

„Tikrai džiugu, kad kalėdinių papuošimų konkursas kasmet sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Jūsų sukurta šventinė puošyba skleidžia džiugią šventinę nuotaiką ir tampa vienu šilčiausių šventinių akcentu. Džiugina jūsų noras puošti savo įstaigų, įmonių, namų, sodybų ir bendruomenių aplinką bei noras dalintis šventiška nuotaika. Dėkoju už kūrybiškumą ir skleidžiamą kalėdinę dvasią, teikiamą džiaugsmą bei švenčių įvaizdžio kūrimą“, - dėkodamas kalėdinės puošybos konkurso dalyviams, sakė meras P. Isoda.

Susirinkę kalėdinio konkurso dalyviai dalinosi savo kūrybinių sumanymų įgyvendinimo subtilybėmis ir galvoja naujas papuošimų idėjas, kad šių metų kalėdinių švenčių puošyba būtų originali, teiktų estetinį įspūdį ir kurtų šventinę nuotaiką, galėtų nustebinti ir pradžiuginti bendruomenę.

Marijampolės savivaldybės aplinkos konkurso „Gražiausi kalėdiniai papuošimai“ dalyviai sukūrė daug gražių ir originalių kalėdinių puošmenų. Sukurtų Kalėdų nuotaiką spinduliuojančių papuošimų nuotraukomis savivaldybės Facebook paskyroje dalinosi 25 konkurso dalyviai.

Nuo pat Kalėdų gražiausi kalėdiniai papuošimai buvo renkami pagal patiktukų („like“) skaičių. Patiktukų rinkimas buvo azartiškas ir skatino dalintis savo nuotraukomis su draugais.

Nors praėjęs kalėdinis laikotarpis nedžiugino baltu sniegu, šviesą ir šventinę nuotaiką skleidė kūrybiškai sukurtos puošmenos bei geri darbai, suteikiantys džiaugsmo ir pasigėrėjimo kitiems, o tai yra geriausias atlygis už įgyvendintus kūrybinius sumanymus. Konkurse dalyvavusių kalėdinių puošmenų nuotraukas peržiūrėjo apie 50 000 Facebook vartotojų. Suskaičiavus daugiau kaip 9 000 balsavusiųjų „patinka“ paspaudimus išaiškėjo nugalėtojai septyniose kategorijose.

Renginyje apdovanoti 2019 metų konkurso „Gražiausi kalėdiniai papuošimai“ daugiausiai patiktukų („like“) surinkę savivaldybės Facebook paskyroje konkurso dalyviai: Oksana ir Vaidas Karpavičiai „Mano sodyba – gražiausia“; Vidas Zubrickas „Mano daugiabutis – šventiškiausias“ ; Marijampolės Petro Armino progimnazija – „Originaliausi kalėdiniai papuošimai“ ir „Dalinuosi Kalėdų gerumo dvasia“; UAB „Marijampolės autobusų parkas“ – „Gražiausiai papuošta įstaiga“, Igliaukos šokių kolektyvo „Tryptukas“ – „Gražiausiai pasipuošusi bendruomenė“; Kavinė-baras NICA – „Verslo įmonė, labiausiai puošianti miestą“.

Konkurso „Gražiausi kalėdiniai papuošimai 2019“ laureate nominuota Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bendruomenė už šventiškiausiai papuoštą įstaigos aplinką, kūrybiškumą ir bendruomenišką kalėdinių papuošimų bei kalėdinės nuotaikos kūrimą.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyriaus informacija

Close