Saugaus eismo knygelės Marijampolės savivaldybės pirmokams ir ketvirtokams

Saugaus eismo knygelės Marijampolės savivaldybės pirmokams ir ketvirtokams

Spalio  13 – ąją minima Europos saugaus eismo diena. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į keliuose slypinčius pavojus, skatinti atsargiau elgtis keliuose.

Saugaus eismo pagrindines taisykles turėtų išmanyti kiekvienas, tačiau ši tema ypač aktuali pirmokėliams, kuriems šie metai yra pirmieji, kai jie pradeda savarankiškai pažindintis su vykstančiu eismu mieste. Lygiai taip pat svarbi informacija ir ketvirtokams, kurie palaipsniui įgauna daugiau savarankiškumo, pradeda važinėtis dviračiais ir savarankiškai keliauti po pamokų namo.

Vedami šios idėjos, jau antri metai iš eilės, Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Druskis, Tarybos nariai Darius Kemeraitis, Artūras Visockis, Alvydas Kirkliauskas, Jonas Grabauskas, Povilas Isoda ir Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai Rolandas Gylys, Raimonda Vizgirdienė ir Romualdas Bagdonas per dvi savaites laiko išdalino visiems Marijampolės savivaldybėms pirmokams ir ketvirtokams pažintines saugaus eismo knygeles. Praeitais metais pirmokams buvo išdalintos 564 knygelės, šiais metais knygeles gavo 622 pirmokėliai ir 626 ketvirtokai. Idėjos autoriai – Darius Kemeraitis ir Artūras Visockis.

Marijampolės savivaldybės komunikacijos skyriaus informacija

Close