Įvyko pirmasis naujos kadencijos skyriaus tarybos posėdis

Įvyko pirmasis naujos kadencijos skyriaus tarybos posėdis

Šiandien vykusiame pirmajame naujos kadencijos Marijampolės socialdemokratų skyriaus tarybos posėdyje buvo priimta 20 naujų narių, išrinkta nauja skyriaus atsakingoji sekretorė ir aptarti kiti klausimai.

Net 20 naujų narių prijungė prie gausios Marijampolės socialdemokratų komandos. Sasnavos grupė pasipildė 2 naujais nariais, Kvietiškio – 5, Liudvinavo – 11, Kauno ir Mokolų – po 1. Visi prisijungusieji sakė, kad mato besikeičiančią savivaldybę, kuri nuolat gražėja ir modernėja, tad nori prisidėti ir tęsti pokyčius kartu.

Skyriaus atsakingojo sekretoriaus pareigas ateinančiai kadencijai užėmė Inga Dantė, kuri šiuo metu dirba Savivaldybės tarybos posėdžių sekretore, yra aktyvi Kvietiškio grupės narė, iniciatyvi ir komunikabili bičiulė.

Kaip sako pati Inga: „Šias pareigas priimu kaip didelę garbę ir dar didesnę atsakomybę. Jaučiu, kad turiu daug gerų idėjų ir energijos darbams įgyvendinti. Tikiu, kad kartu su skyriaus bičiulių pagalba galime nuveikti išties daug gero ir gražaus. Kviečiu visus bendradarbiauti, dalintis idėjomis, dalyvauti, kalbėti ir kartu siekti, kad mūsų Marijampolės skyriaus ir toliau išliktų toks, į kurį lygiuojasi kiti Lietuvos socialdemokratų skyriai“.

Naujosios skyriaus atsakingosios sekretorės kontaktai: El. p.: inga.dante@marijampole.lt, ingadate@gmail.com; Tel. Nr. 8 657 68 400.

Tarybos posėdžio metu taip pat buvo patvirtinta skyriaus prezidiumo sudėtis, aptarta politinė situacija savivaldybėje, artimiausi renginiai ir veiklos.

Susiję straipsniai

Close